999 rezultate për

aktivizimit

KE konfirmon zyrtarisht kërkesën e Holandës për vizat ndaj Shqipërisë Është konfirmuar zyrtarisht nga Komisioni Evropian kërkesa që i ka drejtuar Holanda për pezullimin e vizave me Shqipërin
Gjykata Speciale nisi punën, asnjë komandant nuk është në burg Vlerësohet se ky çerekvit i aktivizimit të Speciales ka kaluar pa zhurmë, pasi nuk ka pasur edhe ngritje të aktakuzave.
Twitter merr masa pas çaktivizimit të llogarisë së presidentit Trump Rrjeti social Twitter, njoftoi sot marrjen e masave mbrojtëse pasi një prej punonjësve çaktivizoi për një kohë të shkurt
Twitter sjell “Night Mode” në desktop Mënyra e natës, e cila quhet Twitternutzer në Android dhe iOS tani është gjithashtu në dispozicion në faqen e internetit
Aeroporti në Londër hedh poshtë raportimet për zjarr, udhëtarët po kthehen Aeroporti londinez Heathrow njoftoi sot se nuk ka pasur zjarr në Terminalin 3, i cili më herët ishte evakuuar pas aktivi
Alarm për bombë në Angli, 5 persona në pranga për terrorizëm (FOTO LAJM) Pesë persona janë vënë në pranga për terrorizëm në Lee Banka, Birmingham të Anglisë. Të pesë u arrestuan si të dyshua
Ja për sa e shet Barça Pedron Edhe pse blerjet e futbollistëve janë të bllokuara deri në janar 2016, kjo nuk e pengon Barcelonën të kryejë shitje gjat