999 rezultate për

aktivitetin

Shqiptarëve nuk ka ligj që i ndalon dasmat, pronari i lokalit merr gjobën e majme 1.000.000 gjobë ka marrë pronari i një lokali në Tiranë pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në subjektin e tij në k
Nisin gjobat! Nuk mbylli lokalin me muzikë pas orës 20:00, fierakut i bllokohet lokali për 1 vit Vijojnë kontrollet nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Fier, në subjektet që ushtrojnë aktivitetin në kundër
Mbyllet sërish transporti urban Asnjë autobus nuk do të lëvizë më në Tiranë nga e hëna, pasi kompanitë e transportit publik kanë lajmëruar se do të pezu
Mbante lokalin hapur dhe ushtronte aktivitetin pa licencë, procedohet administratorja në Durrës Një 31-vjeçare është proceduar në gjendje të lirë nga policia e Durrësit pasi mbante hapur lokalin në kundërshtim me akt
EMRAT/ Kapen duke mbjellë hashash në banesë, prangosen dy persona Dy persona janë arrestuar sot në Kuçovë pasi u zbuluan teksa kishin bërë gati kanabisin për ta kultivuar në një banesë b
Këto janë bizneset që do rifillojnë aktivitetin prej të hënës (FOTO LAJM) Duke u nisur nga e hëna e 27 prillit do të hapen fasha e dytë e bizneseve në Shqipëri. Lista është e publikuar në faqen
Mungon në aktivitetin e rëndësishëm, Vuçiç është infektuar me COVID-19? Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç është sëmurë. Kështu ka raportuar televizioni shtetëror serb dhe sipas tij pë
OBSH: Gabimi më i madh që mund të bëjnë shtetet, të rihapin shkollat dhe bizneset Në ditët e sotme, OBSH ka vetëm një thirrje për qytetarët në vendet e prekura nga koronavirusi, higjena personale dhe ve
Koronavirusi/ 43 inspektime në Tiranë e Durrës, bllokohet dhe gjobitet një fasoneri Gjatë kontrolleve dhe inspektiemve të kryera nga Inspektorati Shtetëror Shëndetësor, për zbatimin dhe respektimin e masa
ZYRTARE: Gjermania ndërpret aktivitetin Kategoria e tretë gjermane dhe gjithë të tjerat poshtë saj, zyrtarisht nuk do të zhvillohen për dy javët e ardhshme të p
Lokali në Lezhë nuk pyet për ligjin, vijon aktivitetin e lojërave të fatit Duket se ligji për lojërat e fatit nuk kishte rënë në veshin e pronarëve të një lokali në ishull të Shëngjinit pasi atje
Fantazmat dhe ëngjëjt ekzistojnë? Shikoni këto imazhe (FOTO LAJM) Për dekada, të tëra, imazhe të çuditshme në fotografi thuhet se zbulojnë në të vërtetë fantazmat, aktivitetin paranormal
Nuk harruan zakonin e lojrave të fatit, procedohen 5 persona Policia e Korccës ke proceduar penalisht 5 shtetas pasi vijonin ende të ushtrojnë aktivitetin e kundraligjshëm të lojëra
Filipine, vullkani Taal rrit aktivitetin Një vullkan në jug të kryeqytetit të Filipineve nxori sot hi dhe avull që arriti deri në 100 metra, duke bërë që autorit
"Çohu se erdhi policia": Trejsi tregon çfarë di për aktivitetin e të dashurit (FOTO LAJM) Eshtë zbardhur dëshmia e Trejsi Sejdinit në Prokurori fill pas arrestimit të të dashurit të saj, Leonard Dukës në prill
AMF nis Javën Globale të Investitorit me aktivitetin me përfaqësues të bizneseve dhe shoqatave të tregjeve Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare organizoi sot, më 30 shtator 2019, një takim informues me përfaqësues të bizneseve n
Fantazmat dhe ëngjëjt ekzistojnë? Shikoni këto imazhe (FOTO LAJM) Për dekada, të tëra, imazhe të çuditshme në fotografi thuhet se zbulojnë në të vërtetë fantazmat, aktivitetin paranormal
Gatim në kushte skandaloze, AKU bllokon 4 subjekte Autoriteti Kombëtar i Ushqimit vijon kontrollet në mbarë vendin, duke ndëshkuar të gjitha subjektet që abuzojnë me ligji
Braçe dëshmoi se "Tajvanit" ju vu kyçi, biznesi vijon rregullisht aktivitetin (FOTO LAJM) Zv.kryeministri Erion Braçe njoftoi mbrëmjen e djeshme, se kompleksi Tajvan në zemër të Tiranës është mbyllur nga shteti
Baste të paligjshme, procedohen dy pronarë ne Berat Baste të paligjshme, procedohen dy pronarë ne Berat Aktiviteti i lojrave të fatit vijon ende. Së fundmi polica ka zb