999 rezultate për

aktivistja

Aktivistja bën akuzën e rëndë ndaj Ramës: Vëllezërit Budina nuk kanë COVID-19! Vëllezërit Edmond dhe Robert Budina, janë konfirmuar së fundmi të prekur nga COVID-19. Në lidhje me këtë çështje, një re
Ndërron jetë doktoresha dhe aktivistja e përkushtuar e LDK-së Në moshën 65 vjeçare, pas një sëmundje të rëndë ka doktoresha Xhyle Krasniqi, një nga aktivistet më të hershme të LDK-së
Hidhen shashka, lëndohet aktivistja (VIDEO) Një aktiviste ka mbetur e lënduar nga një kapsollë, e cila është hedhur gjatë protestës. Ndërsa policia ka shoqëruar t
"Po pate edhe 2 gramë tru", aktivistja rendit 5 arsyet pse Alketa dështoi në Sanremo Aktivistja e njohur Brizida Gjikondi me një postim në rrjetin social Facebook ka dhënë një sqarim në lidhje me perform
Aktivistja e teatrit: Tentuan të më fusin me zor në makinën e policisë (VIDEO) Adriana Kalaja, e cila njihet si një aktiviste në mbrojtje të Teatrit Kombëtar, tregoi për FaxNeës se çfarë ndodhi pak m
Aktivistja nga Kosova: Policia nuk na lejoi të shpërndamin ndihmat në Durrës Një grup i të rinjëve kosovarë, kishin marrë rrugën mbrëmë për në Durrës, me qëllimin që ti ndihmonin të prekurit nga të
E paditi Rama, reagon aktivistja: Nuk kam aq shumë lekë Pas padisë së kryeministrit Rama, ka reaguar aktivistja Sevim Arbana duke e konsideruar të shëmtuar dhe revoltues veprim
Aktivistja serbe: T’i ndërtohet përmendorja Dikoviqit te varrezat masive të shqiptarëve Varreza masive me trupat e civilëve shqiptarë të vrarë nga ushtria serbe është “përmendorja” për të bëmat e gjeneralit s
Aktivistja serbe rrëfen si serbët vranë avokatin shqiptar me djemtë e tij Aktivistja më e njohur serbe për të drejtat e njeriut, Natasha Kandic, themeluese e Fondit për të Drejtën Humanitare, fl
Aktivistja bën deklaratën e fortë: Rama pickoi një deputete sa i dolën lot Aktivistja e shoqërisë civile, Sevim Arbana ka deklaruar se ka parë “Live”, Edi Ramën duke dhunuar një grua. Ajo tha
Aktivistja e njohur në gjendje të rëndë: Po ndjej fundit, s'kam lekë për ilaçe Aktivistja Ajtanga Lubonja përmes një postimi në rrjetet sociale njofton se ndodhet në një gjendje të rënduar shëndetëso
Flet aktivistja e VV-së: Këta janë 5 ngacmues seksual, ja mesazhi për Albin Kurtin (FOTO) Kordinarja e Qendrave të VV-së, Teuta Rrusta gjatë ditës së sotme ka dhënë përgjigje edhe kontratat edhe për ngacmimet
Shpërthen aktivistja: Femrat me buzët si viç do t’i zhduk Çdo ditë e më shumë "VIP-et" në Shqipëri po ngjajnë më shumë njëra tjetrës e kjo për shkak të ndërhyrjeve të panumërtë n
Tha se gratë duhen rrahur ndonjëherë, aktivistja me tërbim ndaj shkrimtares: Kap hollo byrekun ti mos fol k**lliqe Ka ngjallur jo pak debat një shkrim i Gerina Mullajt në lidhje me gratë dhe faktin sipas saj se ato duhen rrahur ndonjëh
Aktivistja e VMRO "kërcënon" me pushkë (FOTO LAJM) Një aktiviste e VMRO-DPMNE-së, njëherësh edhe nëpunëse e Ministrisë së Jashtme, ka publikuar disa foto në profilin e saj
Ekspertët: Kërcënimet e Gruevskit duhet të dënohen Ekspertët vlerësojnë se kërcënimet e kreut të VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski paraqesin vepra penale. Aktivistja për të
Aktivistja topless ndërpret konferencën e Le Pen në Francë (VIDEO) Konferenca për shtyp e kandidates për presidente e Francës Marinë Le Pen në Paris ka nisur me një incident. Një prote
Shoqërohet në polici studentja që “ngjyrosi” ministren Nikolla (VIDEO) Mirela Ruko është aktivistja e “Lëvizjes për Universitetin” e cila ditën e sotme në Samitin e Studentëve të organizuar n
Aktivistja e majtë përplaset me Ramën: Po përdor pikturat për politikë (VIDEO) Kryeministri Rama gjendet në Nju Jork ku ka hapur një ekspozitë më pikturat e tij për artëdashësit dhe përkrahësit e ti
Aktivistja Indiane i jep fund grevës mbas 16 viteve Aktivistja indiane, Irom Sharmula Chanu, e ka ndërprerë grevën e urisë pas 16 viteve kundër një ligji në vend. Chanu,