999 rezultate për

aktivisten

Tha se e pickoi deputeten, Rama padit aktivisten Sevim Arbana Kryeministri Edi Rama ka paditur aktivisten e shoqërisë civile, Sevim Arbana. Në qeshor të vitit 2013, aktivistja ka
Të gjithë u impresionuan nga fjalimi i saj, Trump tallet me aktivisten (VIDEO) Presidenti Donald Trump postoi një deklaratë tallëse ndaj aktivistes 16-vjeçare e cila tërhoqi vëmendjen e gjithë botës
Ministri kap prej fyti dhe nxjerr jashtë gruan nga salla (VIDEO) Ministri i Jashtëm i Britanisë, Mark Field po përballet me thirrjet për të dhënë dorëheqjen pasi u filmua duke nxjerrë j
Rivalit të Putinit i publikohen momentet erotike (FOTO +18) Njërit prej rivalëve kryesorë të presidentit rus, Vladimir Putin, i është publikuar një video erotike me një britanike,
SKANDAL / Policia bën për spital aktivisten tek Parku i Liqenit Policia e Bashkisë së Tiranës u përplas ashpër edhe sonte me protestuesit të cilët janë kundër ndërtimit të Parkut tek L
10 burgime të përjetshme në Pakistan për aktivisten 15 vjeçare 10 burgime të përjetshme janë dhënë në Pakistan, sa i takon atentatit ndaj jetës së aktivistes Malala Yousafzai. Në kohë