999 rezultate për

aktive

Aurela Basha ia "merr dorën" Instagramit, bën set fotografik me Endrit Mërtirin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, Aurela është bërë gjithnjë e më shumë aktive në rrjetin s
Mbi 22 mijë raste aktive në Tiranë, cilat janë vatrat e rrezikshme në vend Janë kryer 3805 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 952 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë iden
ZYRTARE/ Sunning lë futbollin në Kinë, fokusi vetëm tek Interi Suning Group nuk do të jenë më aktivë në futbollin kinez. Suning Group nuk do të jenë më aktivë në futbollin kinez, n
Mbi 22 mijë raste aktive vetëm në Tiranë, cilat qytete janë vatra rreziku Në 24 orët e fundit në vendin tonë Ministria e Shëndetësisë raportoi se janë shënuar 19 viktima nga koronavirusi si dhe
Vetëm në Tiranë mbi 21 mijë raste aktive me COVID-19, cili qytet e ndjek Në 24 orët e fundit 1184 qytetarë janë testuar pozitivë me COVID-19, ndërsa kanë humbur jetën edhe 13 qytetarë. Në 24
Pastrohet nga lëndët toksike zona e ish-trikotazhit në Korçë Ka marrë fund makthi në lagjen nr.9 në Korçë, ndërsa ekspertët nga Tirana eliminuan vatrat aktive toksike. Tashmë zon
BILANCI/ Mbi 7 mijë raste aktive me Covid-19 në Kosovë Numri total i rasteve pozitive në vend që nga 13 marsi kur është paraqitur rasti i parë me COVID-19 është 64 mijë e 341.
Mbi 20 mijë raste aktive vetëm në Tiranë, kryeqyteti një zonë alarmi 1088 raste të reja me COVID-19 janë shënuar ditën e sotme në vendin tonë. MSH njofton se kanë ndërruar jetë 12 pacien
12 të vdekur, sa raste aktive pati sot me COVID-19 12 persona kanë humbur jetën nga COVID-19 ditën e sotme, ndërsa janë zbuluar 1088 raste aktive. Ministria e Shëndetës
Elon Musk kontrollon më shumë se një të katërtën e satelitëve aktivë CEO i SpaceX, Elon Musk tani kontrollon një të katërtën e të gjithë satelitëve aktivë në orbitë rreth Tokës pasi lëshoi
Këto janë komunat me numrin më të lartë të të infekektuarve në Maqedoninë e Veriut Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, numri më i madh i të prekurve aktivë nga koronavirusi janë në komunat e
BILANCI/ Mbi 6 mijë raste aktive me Covid-19 në Kosovë Numri i rasteve aktive nga Covid-19 vazhdon të jetë i lartë në Kosovë. Derisa numri i vdekjeve ka shkuar në 1 mijë e 492
Mbi 5 mijë raste aktivë me koronavirus në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë bën me dije se numri total i rasteve pozitive është 58.988 raste dhe 1.
Mbi 14 mijë raste aktive në Tiranë, si u shpërndanë sot vatrat Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka publikuar shifrat e 24 orëve të fundit, ku 7 persona kanë ndërruar jet
​5 mijë e 795 raste aktive me COVID-19 në Kosovë Aktualisht në Kosovë janë 5 mijë e 795 raste aktive me COVID-19. Ndërkaq që nga 13 marsi kur edhe janë paraqitur dy rast
Vatrat e COVID-19, Shqipëria renditet e katërta në rajon Rastet aktive me Covid-19 janë kthyer në një shqetësim edhe për vendet e Ballkanit, për shkak të mundësisë të tyre për t
Mbi 13 mijë raste aktive vetëm në Tiranë, cilat vatra janë problematike Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë kryer 2,681 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 581 qytetarë. Aktualisht në 4 s
PSG kundërshtari i radhës në Champions, Koeman: Ka lojtarë të mirë, do jetë ndeshje atraktive Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka komentuar shortin e hedhur në kuadër të 1/16 së finales të Ligës së Kampionëve.
499 të vdekur nga COVID-19 gjatë 24 orëve në Itali Numri i të vdekurve si pasojë e koronavirusit të ri (COVID-19) në Itali ka arritur në 61.739, me 499 vdekje të regjistru
Infektohet me koronavirus prefektja e qarkut të Beratit Prefektja e qarkut të Beratit, Valbona Zylyftari ka rezultuar pozitive me koronavirus. Nga 20 rastet e raportuara gjatë