999 rezultate për

aksionit

12 persona të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara, detajet e plota të aksionit masiv të policisë Dymbëdhjetë persona të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara është bilanci i aksioneve që ka realizuar mëngjesin e
"Turqit po kopjojnë raketat ruse S-400": Paralajmërimi i fortë pas transaksionit të bujshëm Greqia ka hyrë në një fazë të ethshme riarmatimi me qëllim përballimin e supremacisë turke në det dhe në ajër, ndërsa me
Kokainë, heroinë, para e makinë! Arrestohen dy shtetas pas aksionit në Astir Dy persona u arrestuan nga policia pasi dyshohet se ishin posedues dhe shpërndarës të lëndës narkotike në Tiranë. Në
Shqiptari sulmoi policinë me acid gjatë aksionit antidrogë në Angli Një shqiptar akuzohet se ka sulmuar policinë angleze me acid. Ngjarja për të cilën akuzohet ka ndodhur në Dale Close,
Tensione "lufte" në Mesdhe! Greqia jep alarmin pas aksionit të Turqisë Janë rikthyer ndjeshëm tensionet në Mesdhe. Kryeministri grek mësohet se ka zhvilluar një bisedë telefonike me President
Makina aksidentohet pas aksionit me policinë: Plagosen 4 persona Një aksident ka ndodhur pranë Pogradecit pasi një makinë nuk i është bindur urdhrit të pòlicisë për të ndaluar. Gjatë nd
Tapë me raki, pezullohen policët "qejfli" që ia morën valles pas aksionit të rëndësishëm (VIDEO) Pamjet e publikuara ku shefi i rendit bashkë me 5 policë në Gramsh ia kishin marrë valles, nën efektin e alkolit, janë b
Pranon bashkëpunimin me Bashkinë, policia nxjerr numrin e të arrestuarve Policia e Shtetit ka njoftuar se me kërkesë nga Inspektoriati i Mbrojtjes se Territorit i Bashkisë Tiranë, janë në mbësh
Banesa shumëkatëshe e makina luksoze, detajet e aksionit "blic" në Shkodër Ditën e sotme në Shkodër është zhvilluar një aksion blic i OFL ku mësohet se janë sekuestruar banesa, makina e pasuri të
Humbi jetën gjatë super aksionit, polici dikur pjesë e UÇK-së Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Sami Thaçi, ka vdekur dje pas një aksioni anti-drogë në Zhur të Prizrenit. I ndjeri ish
Medalje Championsi, bizhuteri dhe parfume, dalin pamjet e aksionit ndaj shqiptarëve në Madrid (FOTO LAJM) Janë publikuar pamjet e aksionit që Policia e Spanjës në bashkëpunim me Policinë e Shqipërisë dhe EUROPOL realizoi kundë
Publikohen pamje të reja të aksionit të policisë (VIDEO) Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës ve
Vodhën tre herë pikën e karburantit: Dalin pamjet e "aksionit" të bandës së shqiptarëve (VIDEO) Një operacion i policisë italiane i koduar “Kusar”, shpartalloi një bandë përgjegjëse për grabitje të shumta kundër shpë
Doli kundër Bashës, Grida Duma paralajmëron Ristanin Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, i është përgjigjur ish-Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristani, i cili një
Rrahën dy policë gjatë aksionit, arrestohen 4 persona Katër të rinjtë qe u arrestuan dy dite me pare pasi dhunuan punonjësit e Policisë ne Vlore, nuk kishin lejuar qe nje pre
Mziu fton qyetarët e Kamzës t'i bashkohen aksionit opozitar kundër zgjedhjeve për 6 ditë me rradhë Kryetari I bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu ka ftuar qytetarët ti bashkohen aksionit opozitar kundër zgjedhjeve të 30 Qe
Dalin detajet: Kush u arrestua dhe për çfarë gjatë aksionit në "Kodrën e Trimave" Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksionin e sotëm në Prishtinë ku u arrestuan katër persona. Mësohet se personat
Mediat serbe: Rusi që u kap në veri niset për në Beograd Zyrtari rus i UNMIK-ut, Mikhail Krasnochenkov, që është arrestuar gjatë aksionit të Policisë së Kosovës në pjesën verior
Serbët protestojnë pas aksionit të djeshëm Ngjarjet e djeshme në veri kanë irrituar banorët e kësaj pjese të Republikës së Kosovës. Për këtë, kryetari i pjesës
Ky është veprimi i policit pas përfundimit të aksionit në veri Një aksion i gjerë policor është zhvilluar sot në veriun e vendit. Atje njësitë speciale kanë arrestuar dhjetëra persona