999 rezultate për

aksionit

Publikohen pamje të reja të aksionit të policisë (VIDEO) Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës ve
Vodhën tre herë pikën e karburantit: Dalin pamjet e "aksionit" të bandës së shqiptarëve (VIDEO) Një operacion i policisë italiane i koduar “Kusar”, shpartalloi një bandë përgjegjëse për grabitje të shumta kundër shpë
Doli kundër Bashës, Grida Duma paralajmëron Ristanin Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, i është përgjigjur ish-Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristani, i cili një
Rrahën dy policë gjatë aksionit, arrestohen 4 persona Katër të rinjtë qe u arrestuan dy dite me pare pasi dhunuan punonjësit e Policisë ne Vlore, nuk kishin lejuar qe nje pre
Mziu fton qyetarët e Kamzës t'i bashkohen aksionit opozitar kundër zgjedhjeve për 6 ditë me rradhë Kryetari I bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu ka ftuar qytetarët ti bashkohen aksionit opozitar kundër zgjedhjeve të 30 Qe
Dalin detajet: Kush u arrestua dhe për çfarë gjatë aksionit në "Kodrën e Trimave" Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksionin e sotëm në Prishtinë ku u arrestuan katër persona. Mësohet se personat
Mediat serbe: Rusi që u kap në veri niset për në Beograd Zyrtari rus i UNMIK-ut, Mikhail Krasnochenkov, që është arrestuar gjatë aksionit të Policisë së Kosovës në pjesën verior
Serbët protestojnë pas aksionit të djeshëm Ngjarjet e djeshme në veri kanë irrituar banorët e kësaj pjese të Republikës së Kosovës. Për këtë, kryetari i pjesës
Ky është veprimi i policit pas përfundimit të aksionit në veri Një aksion i gjerë policor është zhvilluar sot në veriun e vendit. Atje njësitë speciale kanë arrestuar dhjetëra persona
Xhama të thyer, makina të mbetura në rrugë, krejt çka ka mbetur pas aksionit në veri Një aksion i gjerë i Policisë së Kosovës është zhvilluar sot në veri të vendit. Aty u arrestuan një numër i zyrtarëve
Dalin pamjet e aksionit të Forcave Speciale në veri (VIDEO) Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion në veri të Kosovës. Një numër i madh personash janë arrestuar, duke përfshi
Thaçi mbledh krerët e sigurisë pas aksionit në veri Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në orët e para të mëngjesit ka mbledhur të gjitha strukturat e sigurisë në Kosovë.
Dalin pamjet e aksionit blic, si u godit mafia shqiptare në Holandë (VIDEO) Policia e Limburgut në Holandë zhvilloi një aksion policor kundër një rrjeti të drogës kryesisht në shqiptarë sot në mën
Basha mledh kryesinë dhe aleatët në seli, do diskutohet vijimi i aksionit opozitar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ashtu siç paralajmëroi një ditë parë ka mledhur aletatët në selinë blu për të d
Kryemadhi i shkon Bashës në zyrë, çfarë pritet të ndodh nesër me PD-në Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbërritur në këto momente në selinë blu. Sipas bur
Pse u liruan shumë të arrestuar prej aksionit kundër mafias shqiptare Prokuroria belge ka mbajtur në arrest 15 nga 55 personat e ndaluar të premten. Aksioni anti-drogë është përshkruar s
Administratorët e pallateve i bashkohen aksionit për mbjelljen e pemëve Fushatës së mbjelljes së pemëve i janë bashkuar edhe administratorët e zgjedhur të pallateve. Bashkë me banorët dhe me
27 të arrestuar, dalin pamjet e super aksionit (VIDEO) Autoritetet italiane kanë publikuar pamjet e operacionit "Lulet e Pranverës" që shkatërroi një grup të strukturuar krimi
4 prekje për vetëm 10 sekonda, shikoni golin fantastik të Shaqirit (VIDEO) Skuadra e Liverpoolit mori një fitore të merituar ditën e djeshme në transfertë përballë Burnley me rezultatin 3 me 1.
Fakulteti i Shkencave të Natyrës i bashkohet aksionit për mbjelljen e pemëve (FOTO LAJM) Fushata e mbjelljes së pemëve në kryeqytet është shtrirë në çdo hapësirë komunitare, ku shumë qytetarë e institucione