999 rezultate për

aksioneve

Shkruajti histori me Milanin, tani Berlusconi blen klubin e ri Ish-pronari i klubit të Milanit, Silvio Berlusconi nuk ka hequr dorë nga futbolli. Tashmë raportohet se ai do të bl
Berlusconi blen 90 për qind të aksioneve të Monzas Silvio Berlusconi raportohet se do të blejë më shumë 90 për qind të aksioneve të skuadrës nga Serie C, Monza. Ish-pro
Ronaldo mban "gjallë" Juventusin, fundosen ekipet e tjera (FOTO LAJM) Ardhja e Cristiano Ronaldos te Juventusi gjatë merkatos së kësaj vere e ka ndryshuar jetën e gjigantëve italianë. E ka p
Rritje drastike, kjo është vlera e aksioneve e Juventusit Juventusi ka arritur edhe njëherë rritje në tregun e aksioneve, duke shkëmbyer aksionë në vlerë 1.343 miliardë dollarë,
Fenomeni Ronaldo blen 51% aksione te klubi spanjoll Legjenda brazilian e futbollit, Ronaldo, është përfolur se do të blinte një klub në La Liga. Megjithatë konfirmimi r
BMW kërkon aksionet e Audit te Bayern Munchen Futbolli është një nga sportet që gjeneron shumë të ardhura. Më së shumti këto të ardhura sigurohen nga sponsorët e
Erdogani blen universitetin shqiptar (FOTO LAJM) Fondacioni “Maarif” , dega ideologjike e pushtetit të presidentit turk Rexhep Taip Erdogan, ka blerë UNYT-në, “Univesit
Amerikani dështon në blerjen e Milanit Në një kthesë të papritur dhe tronditëse, pronari i Milanit, Yonghong Li i ka ndryshuar kushtet e marrëveshjes me biznes
Dorëzohet presidenti i Milanit, shet 30 % të aksioneve Vetëm dy ditë më parë u raportua se presidenti i Milanit, Jonghong Li po kërkonte një investitorë për të ndihmuar klubin
Ronaldo Fenomeni i rikthehet futbollit, afër blerjes së klubit spanjoll Ronaldo Nazario de Lima duket se do i rikthehet sërish futbollit, por këtë herë jo më në fushën e lojës, por si sipërmar
Rritet numri i transaksioneve të dyshimta në Maqedoni Drejtoria e Inteligjencës Financiare (DIF) ka pranuar 232 raporte të transaksioneve të dyshimta ose 4 më shumë se vitin
Për Vllazninë interesohen disa kompani gjermane dhe turke Nisja e procedurave për privatizimin e Vllaznisë ka bërë që numri i të interesuarve për të marrë përqindjen më të madhe
Vjollca Hoxha shet aksionet kryesore tek Lori Caffe Valtelina, një nga përpunuesit më të mëdhenj të kafesë në vend, tregtues i markës Lori Caffe ka ndryshuar strukturën e a
Cilat janë 40 gratë milionere, më të mëdha sipërmarrëse në Shqipëri Cilat janë femrat më të mëdha sipërmarrëse për vitin 2016 dhe sa fitojnë bizneset në pronësi të tyre? Pse subjektet
Paloka kundër fraksioneve: Bashkëpunimit mos t'a marrin për dobësi Edi Paloka është kundër idesë së krijimit të fraksioneve në parti. Sot ai është shprehur se “Kur dikush dorën e shtri
E vërteta me amerikanë e aksioneve anti-drogë të policisë në 48 orët e fundit Ka të paktën 48 orë që Policia e Shtetit është në këmbë në luftën kundër prodhimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike d
Pasuria e Alfred Pezës, prokuroria i sekuestron aksionet e gruas Me kërkesë të Prokurorisë për Krime të Rënda, Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur sekuestro preventive ndaj aksioneve
ZYRTARE/ Milanit shitet te kinezi Li Yonghong për 740 mln euro Më në fund është zyrtare. Milani pas 31 vitesh nuk do të jetë më në duart e Berlusconit, por të kinezit Li Yonghong. Kom
Elvana Gjata shet biznesin e saj, pak javë pas promovimit madhështor (FOTO LAJM) A ju kujtohet buja e madhe me të cilën inaguroi pak javë më parë dyqanin e saj “Altar”? Sipas dokumentave të depozitu
Dorëheqja e Renzit trondit bursën evropiane të aksioneve Tregjet e aksioneve evropiane ranë ndjeshëm pas dorëheqjes së Kryeministri italian, Matteo Renzi. Kryeministri itali