999 rezultate për

aksione

Në maj u mor vendimi, harrohet shitja e 34 % të aksioneve të Tiranës Harrohet shitja e 34 për qind të aksioneve të klubit Tirana, që zotërohen nga Bashkia Tiranë. Edhe pse në prill-maj u ve
Aksionere në kompaninë prestigjoze amerikane, zbulohet pasuria e Rudina Hajdarit (FOTO LAJM) Open Data Albania ka publikuar pasurinë e deputetëve të rinj për vitin 2017-2018. Një ndër ta është edhe deputetja Rudin
Edhe aksionere në New York edhe me kredi, kjo është pasuria e Rudina Hajdarit (FOTO LAJM) Rudina Hajdari, deputete e Kuvendit të Shqipërisë është kthyer në një ndër zërat më të fortë të opozitës brenda Kuvendit
Qeveria mbyll disa lokale shumë të njohura në Tiranë Në Tiranë, qeveria ka publikuar emrat e disa lokaleve shumë të njohura në zonën e ish Bllokut dhe jashtë kryeqytetit duk
Dy aksione të dështuara: Si u arrestua herën e tretë i "frikshmi" i bandës së Llanajve Tesilvan Basho është emri që ka zënë pasditen e kësaj të mërkure faqen kryesore të mediave. Kjo, sepse ky person është n
A do të ketë aksione të reja në Veri, flet zëdhënësi i KFOR-it Zëdhënësi i KFOR-it, Vincenzo Grasso, me rastin e paralajmërimit të shefit të diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, se “Prisht
E BUJSHME/ Drejtuesit e Partizanit kërkojnë të blejnë klubin e njohur italian Kur te Partizani po mendojnë për ndeshjet e Ligës së Kampionëve dhe sezonin e ardhshëm, në Itali po qarkullon një lajm j
E bujshme, Bashkia nxjerr në shitje aksionet e Tiranës Bashkia e Tiranës do të nxjerrë në shitje aksionet e saj që ka te klubi i Tiranës. Kryetari i këtij institucioni, Erion
Juventusi e vuan Ajaxin dhe financiarisht, bien me 24% aksionet e shoqërisë brenda natës Juventusi u eliminua në çerekfinale të Ligës së Kampionëve nga skuadra e Ajaxit, e cila po mahnit futbolldashësit me loj
Vuçiç thotë se policia provokoi me aksionet për mbylljen e lojërave të fatit në veri Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, po i sheh si provokime, aksionet e Policisë së Kosovës në veri, për të mbyllur l
Zhvillimet e politike në vend, reagon PE: Aksionet opozitare rrezikojnë zhvillimin e reformave Kryetarja e Delegacionit të PE në Komisionin Parlamentarë të Stabizlizim-Asocimit BE-Shqipëri, Monica Macovei ka reaguar
Lista e ”frikshme”, këto janë gratë më të pasura në Shqipëri Shumica e grave sipërmarrëse në Shqipëri preferojnë jetën private në vend të asaj publike. Në një punim nga Monitor,
Konfirmohet shitja e "Telekom Albania", kush janë dy aksionerët Grupi grek OTE- i cili është në pronësi të rrjetit gjerman të telekomunikacionit, Deutsche Telecom – dhe zotëron 99.79%
​Messi dhe Fabregas blejnë aksionet e klubit spanjoll (FOTO LAJM) Viti 2019 duket se do të jetë një vit mjaft emocionues për Andorrën, klubi ky i cili sapo është blerë nga kompania e qen
Lista miliona dollarëshe, këto janë gratë më të pasura në Shqipëri Shumica e grave sipërmarrëse në Shqipëri preferojnë jetën private në vend të asaj publike. Në një punim nga Monitor,
Prokuroria Speciale nuk dorëzohet, ky është hetimi i ri Prokuroria Speciale Publike është duke zhvilluar procedurë parahetimore për aksionet e “Fershped” nga viti 2013, kur dis
Gjonaj: Kriminelët nuk do të marrin më tendera (Paskan marrë deri tani?!) Qeveria ka miratuar sot vendimin, pjesë e një pakete ligjore, që i ndalon cdo individi me rekorde kriminale, që të përfi
Ndikimi që ka Ronaldo/ Bien aksionet e Juventusit pas akuzave ndaj CR7 Akuzat për përdhunim të bëra ndaj Cristiano Ronaldos, nga ana e modeles amerikane Kathrine Mayorg, duket se po i kushtoj
Ganimetja përpiqet ta zbusë Lushtakun, i del pak në mbrojtje Thaçit Prezenca e djeshme e Hashim Thaçit në Veri të vendit, pa Sami Lushtakun, ka shtyrë që të reagojë ky i fundit. Lushtaku p
Shkruajti histori me Milanin, tani Berlusconi blen klubin e ri Ish-pronari i klubit të Milanit, Silvio Berlusconi nuk ka hequr dorë nga futbolli. Tashmë raportohet se ai do të bl