999 rezultate për

aksione

Lajm i madh për Vllazninë, arrihet marrëveshja me biznesmenin që kërkon aksionet e klubit (FOTO LAJM) Një lajm i madh ka ardhur ditën e sotme për të gjithë tifozët e Vllaznisë, teksa klubi nëpërmjet një postimi në faqen zy
Kriza e covid-19 prek McLaren, shet aksione për të siguruar mbijetesën në F1 Vijojnë problemet financiare te makina britanike McLaren, e detyruar të shesë disa nga kuotat e saj për të siguruar mbij
Aksioneri i "Air Albania", Sinan Idrizi paditet për mashtrim në Turqi Telashe të mëdha kanë dalë në dritë për aksionerin e "Air Albania" dhe administratorin e Flamurtarit, Sinan Idrizin. Për
Rama akuzon Kurtin: Vetëvendosja ka ndërmarrë aksione për të rrëzuar qeverinë time Për herë të parë kryeministri Edi Rama shprehet hapur kundër Lëvizjes Vetëvendosje, madje e akuzon këtë forcë politike n
Pronarët e Man City blejnë klubin e nëntë (FOTO LAJM) Kompania që ka në pronësi Manchester Cityn pritet të shtojë klubin e nëntë në listë, duke blerë klubin belg të kategoris
Koronavirusi u shpall pandemi botërore, si u zhytën tregjet e aksioneve mbrëmë Tregjet e aksioneve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës u ulën të mërkurën, një humbje e përshpejtuar pasi Organizata Bot
Arrestohen gjashtë persona në 3 aksione të policisë Policia e Kosovës, Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsion në tri lokacione të ndryshme, ka arrestuar g
Aksione kundër mjeteve luksoze, bllokohen 100 "bisha" Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë po vijojnë aksionet për kontrollin e automjeteve luksoze. Deri më tani, 100 automjete
Aksione në banka, kompani nafte e diamantesh: Njihuni me gruan më të pasur në Afrikë (FOTO LAJM) Isabel dos Santos është gruaja më e pasur në Afrikë. Ajo ka arritur të sigurojë një seri kontratash fitimprurëse ku përf
Çështja e shitjes së Milanit bëhet serioze, kush do të investojë 1 miliard euro për aksionet e klubit? Mes zërave dhe përgënjeshtrimeve kanë kaluar shumë nga javët e fundit, por, me sa duket, çështja e shitjes së Milanit ka
Në maj u mor vendimi, harrohet shitja e 34 % të aksioneve të Tiranës Harrohet shitja e 34 për qind të aksioneve të klubit Tirana, që zotërohen nga Bashkia Tiranë. Edhe pse në prill-maj u ve
Aksionere në kompaninë prestigjoze amerikane, zbulohet pasuria e Rudina Hajdarit (FOTO LAJM) Open Data Albania ka publikuar pasurinë e deputetëve të rinj për vitin 2017-2018. Një ndër ta është edhe deputetja Rudin
Edhe aksionere në New York edhe me kredi, kjo është pasuria e Rudina Hajdarit (FOTO LAJM) Rudina Hajdari, deputete e Kuvendit të Shqipërisë është kthyer në një ndër zërat më të fortë të opozitës brenda Kuvendit
Qeveria mbyll disa lokale shumë të njohura në Tiranë Në Tiranë, qeveria ka publikuar emrat e disa lokaleve shumë të njohura në zonën e ish Bllokut dhe jashtë kryeqytetit duk
Dy aksione të dështuara: Si u arrestua herën e tretë i "frikshmi" i bandës së Llanajve Tesilvan Basho është emri që ka zënë pasditen e kësaj të mërkure faqen kryesore të mediave. Kjo, sepse ky person është n
A do të ketë aksione të reja në Veri, flet zëdhënësi i KFOR-it Zëdhënësi i KFOR-it, Vincenzo Grasso, me rastin e paralajmërimit të shefit të diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, se “Prisht
E BUJSHME/ Drejtuesit e Partizanit kërkojnë të blejnë klubin e njohur italian Kur te Partizani po mendojnë për ndeshjet e Ligës së Kampionëve dhe sezonin e ardhshëm, në Itali po qarkullon një lajm j
E bujshme, Bashkia nxjerr në shitje aksionet e Tiranës Bashkia e Tiranës do të nxjerrë në shitje aksionet e saj që ka te klubi i Tiranës. Kryetari i këtij institucioni, Erion
Juventusi e vuan Ajaxin dhe financiarisht, bien me 24% aksionet e shoqërisë brenda natës Juventusi u eliminua në çerekfinale të Ligës së Kampionëve nga skuadra e Ajaxit, e cila po mahnit futbolldashësit me loj
Vuçiç thotë se policia provokoi me aksionet për mbylljen e lojërave të fatit në veri Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, po i sheh si provokime, aksionet e Policisë së Kosovës në veri, për të mbyllur l