999 rezultate për

aksion

Marina dhe Getoari vijnë me seri biznesesh, si i kanë ndarë aksionet mes tyre (FOTO LAJM) Çifti i bashkëshortëve Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë hapur biznesin e tyre, që nis me një dyqan veshjesh markë d
Aksioni në Laç, policia mbajti të fshehtë shoqërimin e Ervis Martinajt Burime bëjnë me dije se ditën kur është bërë operacioni blic në Kurbin nga RENEA, mes të shoqeruarve janë edhe Ervis Mar
Aksion blic mes Tiranës, kapen "mat" dy shpërndarësit e kokainës Policia ka vënë në pranga 2 shtetas në Tiranë pasi akuzohen për shpërndarje lëndësh narkotike, kokainë. Burimet zyrt
Aksion blic në Kukës: Kapen mat 10 biznesmenë, rrezikojnë 8 vite burg Një aksion i befasishëm në Kukës ka fundosur keq dhjetra biznesmenë në këtë qytet verior. Burimet bëjnë me dije se po
12 persona të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara, detajet e plota të aksionit masiv të policisë Dymbëdhjetë persona të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara është bilanci i aksioneve që ka realizuar mëngjesin e
Aksioni i rëndësishëm në Kosovë:12 të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara Kryeprokurori i shtetit, Aleksandër Lumezi ka bërë të ditur sot se pas bastisjes së disa lokacioneve kanë arrestuar 12 p
Elon Musk humbet titullin e më të pasurit në botë, Tesla pëson rënie Krijuesi i "Tesla"-s, Elon Musk ka humbur titullin e tij si personi më i pasur në botë. Pas një rrëshqitje të fundit
Aksion te Ministria e Bujqësisë në Kosovë, arrestohen katër zyrtarë Departamenti i Krimeve të Rënda të Policisë së Kosovës ka kryer sot një aksion në Ministrinë e Bujqësisë ku dhe ka arres
Aksion i madh në Kosovë, arrestohet kreu i Agjencisë për Zhvillimin e Bujqësisë Policia e Kosovës është duke zhvilluar një aksion në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural. Në këtë ak
Sunning ka një plan B për të mbajtur aksionet e Interit, ky është plani Negociatat me grupin britanik BC Partners për shitjen e aksioneve të klubit, nuk po ecin me ritmet e duhura dhe pronarët
Blindohet Turqia! Aksion në 40 qytete, arrestohen 718 persona Një megaoperacion ka ndodhur në Turqi ku janë arrestuar 718 persona. Mediat vendase bëjnë me dije se operacioni ka pë
Gjendet rruga e mesme, Suning arrin marrëvjeshje për shitjen e Interit Ka zhvillime të reja për sa i përket aksioneve të Interit. Tashmë dihen problemet financiare që po has Suning Group dhe
Dortmundi nuk shkon më shumë se barazimi ndaj Hoffenheimi (VIDEO) Borussia e Dortmundit rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Champions League sezonin e ardhshëm. Nga një skuadër pretend
Reali bën detyrën, i afrohet ndjeshëm Atl Madrid (VIDEO) Real Madridi ka fituar me rezultatin 2-0 ndeshjen ndaj Getafes. Madrilenët shijuan golin e parë me Karim Benzema në
Kinezët po marrin "borxh" për të paguar "borxhin" e Interit Grupi kinez Suning, që ka pronësinë e aksioneve të Interit, po negocion prej javësh për shitjen e tyre, pasi kriza e shk
"Turqit po kopjojnë raketat ruse S-400": Paralajmërimi i fortë pas transaksionit të bujshëm Greqia ka hyrë në një fazë të ethshme riarmatimi me qëllim përballimin e supremacisë turke në det dhe në ajër, ndërsa me
Sunning i "lidhur" ngushtë me Interin, zbulohet "Plani B" për të mbajtur aksionet Suning nuk heq dorë nga Interi. Negociatat për shitjen e klubit zikaltër te BC Partners kanë ngecur për shkak të diferen
Rikthehen sërish tensionet mes Shkupit dhe Sofjes Zënka e një dite më parë mes politikanëve nga Shkupi e Sofja rreth Goce Dellçevit i ka rikthyer përplasjet dhe e ka dëmt
Rama zbuloi paktin me Bashën, Kryemadhi: Reaksion kimik, do të çojmë në azil Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka ironizuar deklaratën e kreut të qeverisë Edi Rama se ba
Çfarë futbolli, çfarë aksioni, Sevilla "çmend" tifozët (VIDEO) Skuadra e Sevillas është kualifikuar për në raundin tjetër të Coppa del Rey. Klubi spanjoll fitoi 3 me 0 në derbi nda