999 rezultate për

aksidentuara

Tronditet Fieri, makina përplas dy gra në trotuar Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një makinë, në afërsi të parkut të qytetit, ka hipur mbi trotuar
E FUNDIT/ Aksident tragjik në Tiranë, makina përplas gruan mes rrugës Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Nga raportimet e para mësohet se një makinë ka përplasur
Aksident i rëndë në Lezhë, raportohen disa të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhe-Laç dhe thuhet se ka disa të plagosur. Raportimet e para flasin
Të aksidentuarat e Krujës drejt stabilizimit Gjendja shendetësore e pacienteve që ndodhen të shtruara në repartin e djegie plastikës në QSUT në Tiranë është drejt pe
Supermakinat e aksidentuara në 2014-n (FOTO-LAJM) Për disa pronarë supermakinash, viti 2014 nuk ka rezultuar mjaft i suksesshëm pasi shumë prej tyre kanë shpenzuar shuma
Oohh mos.., makina ime (VIDEO) Shumë prej nesh do ti vinte keq ta shikonte makinën e tij në këtë mënyrë edhe pse ndonjërit mund t'ia kishte sjelllë në
Supermakinat e aksidentuara nëpër botë (FOTO-LAJM) Çdo njeriu do ti pëlqente të provonte të ngiste një makinë të shpejtë. Të apasionuarit pas supermakinave të cilëve nuk u
Dy studentet e aksidentuara rëndë do të kurohen në Austri Dy nga studentet të cilat ndodhen më rëndë në Spitalin Ushtarak do të dërgohen për një trajtim më të specializuar në Aus
Të aksidentuarit mbërrijnë me helikopter(VIDEO) Kanë nisur të mbërrijnë me helikopterë në Spitalin Ushtarak në Tiranë disa nga studentët e plagosur. Nga imazhet mund të