999 rezultate për

aksidentuar

Me biçikletë në shtëpi, makina përplas për vdekje 62 vjeçarin Një 62-vjecar është aksidentuar për vdekje nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (8 nentor) në lagjen 6
I doli makina nga rruga, vdes kirurgu i njohur Ka ndërruar jetë mjeku kirurg i spitalit të Lezhës, Qesk Gjergji. Mjeku i njohur u aksidentuar pasditen e sotme pasi
Mposhti COVID-19, avokati i njohur rrëfen betejën e ashpër për jetën Avokati i njohur Idajet Beqiri i është rikthyer jetës normale pas ditëve të vështira që kaloi në spital si pasojë e infe
Aksident i rëndë, përplaset për vdekje i moshuari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Kavajë, ku si pasojë ka humbur jetën një moshuar. Sipas policisë, ngjarja e r
Makina bie nga ura prej 100 metrash, niset me urgjencë në spital 37 vjeçari Një aksident ka ndodhur në aksin Skrapar- Prishtë ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga një lartësi prej 100
Aksident në Tiranë, 32-vjeçari përplas me makinë këmbësorin Mbrëmjen e sotme një aksident ka ndodhur tek bulevardi "Bajram Curri" në Tiranë. Policia njofton se mjeti me drejtues
Makinat përplasen kokë më kokë, humb jetën shoferi Aksident me pasoje vdekjen e nje personi ne autostradën Tiranë-Durrës. Policia ben me dije se aksidenti ka ndodhur rr
Nuk mundi t'i mbijetonte plagëve, humb jetën një prej të aksidentuarve në Golem Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në Golem, ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën një perso
U nis me helikopter drejt Tiranës, ndërron jetë i riu i aksidentuar në Kukës Ka humbur jetën i riu i cili u aksidentua ditën e sotme në Kukës dhe u nis me helikopter drejt Tiranës. Fatkeqësisht
"Tapë" në timon, shoferi merr përpara katër këmbësorë Një aksident i ndodhur në Tiranë ka sjellë plagosjen e katër këmbësorëve, të cilët janë aksidentuar nga një shofer në gj
23 vjeçari aksidenton për vdekje këmbësorin në Tiranë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Bëhet me dije se një makinë ka përplasur një këmbësor për vdekje në në
E përplasi makina në Vlorë, këmbësori humb jetën Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “10 Korriku” në Vlorë. Si pasojë e aksidentit një këmbësor ka mbe
Aksident në Kamëz, makina përplas 10-vjeçarin dhe largohet me shpejtësi Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kamëz, ditën e sotme. Një 10-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është aksidentuar ng
Makina përplas vajzën e re mes Tiranës dhe largohet me shpejtësi Një makinë ka aksidentuar një vajzë të re sot në zonën e Unazës së Re dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. E reja
Aksident në Tiranë, makina përplas 8 vjeçarin dhe largohet nga vendngjarja Dy aksidente kanë ndodhur pak më parë në Tiranë, ku në një prej tyre është aksidentuar një i mitur. Ngjarja ka ndodhu
Dy aksidente brenda pak minutash në Tiranë, ka të lënduar Dy aksidente kanë ndodhur pak më parë në Tiranë,ku kanë mbetur të plagosur dy persona. Një makinë ka përplasur një kë
Dy aksidente brenda pak minutash në Tiranë, lëndohen dy vajza Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek sheshi “Karl Topia” në Tiranë. Një mjet ende i paidetifi
E rëndë, 19-vjeçari i aksidentuar dërgohet me urgjencë në spital Një 19-vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi mjeti me të cilin ishte duke udhëtuar ka dalë nga rruga në segmentin Mjull Bath
Makina përplas 13 vjeçarin në Tiranë Një 13-vjeçar është përplasur nga nje makine sot ne Tirane. Policia ben me dije se aksidenti ka ndodhur paraditen e s
E aksidentuan me makinë, humb jetën në spital e moshuara Një makinë ka aksidentuar një grua ditën e sotme në Allias. 67 vjeccarja ka gjetur vdekjen në spital, ndërsa shoferja