999 rezultate për

aksidentin

Lihet në burg shoferi që shkaktoi aksidentin ku vdiq 27-vjeçarja shtatzënë Gjykata e Fierit ka vendosur “Arrest me burg” për Edmond Asllanin, i ndaluar si shkaktas i aksidentit të ndodhur ne Leva
Vdes shqiptari në Itali, e përplasën dhe e lanë në rrugë Ka ndërruar jetë në spital një 64-vjeçar shqiptar. Ai u përplas 4 ditë më parë në Milano, ndërsa shoferi që shkaktoi
Shqiptari del xhiro me biçikletë në Itali por e pëson keqazi (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Milano. Një shqiptar që po udhëtonte me biçikletë është
Tragjedia në Itali, rritet numri i emigrantëve që ndërruan jetë në aksidentin fatal Ka arritur në 12 numri i të vdekurve nga aksidenti i rëndë rrugor që ndodhi pasdite ne autostradën 16 në kryqëzimin Ripa
Dy persona humbin jetën në aksidentin e magjistrales Prishtinë-Podujevë Dy persona kanë vdekur në aksidentin që ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, në pasditen e së enjtes. Aksid
Aksidentohet policë, është në gjendje të rëndë Një polic është aksidentuar në hyrje të qytetit të Lushnjes, duke marrë plagë të rënda. Efektivi i policisë që ka pës
Lihet në burg 25-vjeçari që shkaktoi aksidentin me 7 të plagosur në Shkodër Gjykata e Shkodrës ditën e sotme ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për shtetasin Kristian Vasa, 25 vjeç. Ai
Policia jep detaje për aksidentin e rëndë në Drenas Një 17 vjeçar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ndodhi mesditën e së dielës në fshatin Sankoc të Drenasit. Sipas
Ndërron jetë gruaja e plagosur rëndë në aksidentin e frikshëm pasditen e djeshme Ka ndërruar jetë në spital njëri prej pasagjerëve të plagosur rëndë në aksidentin e djeshëm në aksin Fushë Krujë-Vorë.
Këta janë të rinjtë që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM) Dy personat të cilët humbën jetën dje në një aksident trafiku i cili ndodhi në magjistralën Prishtinë-Ferizaj, ishin nga
I shpëton vdekjes, piloti shmang aksidentin e rëndë në Francë (VIDEO) Në Moto Gp3 nga cirkuiti i Francës, një motorist ka shmangur mrekullist një aksident që mund të përfundonte me pasoja fa
Njihuni me aksidentin më të ëmbël të të gjitha kohrave (VIDEO) Autoritetet polake u përballen me një situatë të pazakontë pas një aksidenti me makinë, në të cilën një tank që transpor
Tragjedi në maqedoni, aksidenti merr jetën e katër personave Fshati Krushje në Reshnjë është tronditur pasditen e sotme nga nje tragjedi e rëndë me 4 persona te vdekur në një akside
3 të rinj humbën jetën në Kurbin, policia zbardh aksidentin e rëndë Policia ka dhënë versionin zyrtar mbi aksidentin tragjik në Kurbin ku kanë humbur jetën 3 të rinj. Informacion pa
Noizy flet si rrallëherë për aksidentin e tmerrshëm, tregon shenjat Noizy padyshim tashmë prej vitesh është kthyer në një reper shumë të suksesshëm në Shqipëri. K
Oh moj nënë, ishin yje! Dëshmia rrëqethëse për aksidentin me tre viktima në Fier (VIDEO) Ishin fshatarët e zonës ata që zbuluan të parët se në makinën e aksidentuar në fshatin Varibop të Fierit kishte të vdeku
Aksidentoi nënë e bijë, shqiptari i penduar dorëzohet në polici Një shqiptar në Itali shkaktoi një aksident ku humbi jetën një zonjë 73 vjeçe dhe mbeti e plagosur vajza e saj 45 vjeçar
Gruaja dha dëshmi të rreme, zbulohet e vërteta e aksidentit tragjik në Golem Ka marrë rrjedhë komplet tjetër hetimi për aksidentin tragjik që ndodhi sot në Golem, nga i cili humbën jetën dy persona
Zbardhen detajet, aksidentin në Kavajë e merr përsipër një burrë Disa orë pas ngjarjes së rëndë në Kavajë ku një makinë përplasi për vdekje, vjehrrin dhe nusen si dhe plagosi rëndë një
Po shkonte në fejesën e djalit, detajet rrëqethëse për aksidentin në Kavajë Menjëherë pas tragjedisë, fqinjët e viktimave të aksidentit në Durrës kanë vrapuar me shpejtësi në vendin e aksidentit.