999 rezultate për

aksidentin

EMRI/ Kjo është mësuesja që humbi jetën në aksidentin e Korçës Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Arrëz të Korçës, ndërsa një person ka humbur jetën. Sipas burime
Ministria jep detaje për vdekjen e tre maqedonasve në Serbi Nga Ministria e Punëve të Jashtme bëjnë të ditur se ministri i shëndetësisë dhe sekretari i qeverisë Dragi Rashkovski dh
Policia zbardh aksidentin me tetë të plagosur në Prizren Të martën në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku, ku përveҫ dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar tetë
Faktet tronditëse që policia e Kosovës fsheh mbi aksidentin tragjik të ambasadores turke Agron Shala 22 vjeç, Arife Shala 88 vjeçe dhe Elfete Rashiti 65 vjeç janë viktimat e aksidentit të mbrëmshëm në fshatin
Kur plagët e një diplomateje vlejnë më shumë se jeta e tre kosovarëve Në të gjithë mediat që prej mbrëmjes së djeshme, po qarkullon lajmi se ambasadorja turke në Kosovës Kivilcim Kiliç është
Eskorta e saj vrau tre persona, ambasadorja turke thyen katër brinjë në aksidentin tragjik Ambasadorja turke në Kosovë, Kivilcim Kiliç theu katër brinjë gjatë aksidentit tragjik të mbrëmjes së djeshme ku mbetën
Policia njofton aksidentin në Qafë Thanë, ja kush janë nxënësit e plagosur olicia e Librazhdit ka dhënë detaje e para pas aksidentit të ndodhur pasditen e sotme në Qafë Thanë. Sipas Policisë, një
Ky është i riu që humbi jetën në aksidentin e Vushtrisë Një 18-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e kaluar si pasojë e një aksidenti trafiku në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë.
Dy shtetas të Maqedonisë mes të vdekurve në aksidentin fatal në Serbi Dy shtetas të Maqedonisë janë në mesin e viktimave në ndeshjen zinxhirore që ka ndodhur sot në autostradën Beograd-Nish,
Po garonin në rrugë, makinat luksoze shkaktojnë aksidentin fatal (VIDEO) Tre makina luksoze, një Ferrari, një Porsche dhe një Mercedes ishin duke bërë gara në rrugë teksa shkaktojnë një aksiden
Tableti vret 3 vjeçaren në aksidentin me makinë Një vajzë ka humbur jetën pasi u godit nga tableti i saj gjatë një aksidenti me makinë. Ngjarja ka ngritur shqetësime
Kjo grua ka shkaktuar aksidentin më të pabesueshëm në trafik (VIDEO) Të gjithë janë kundër grave në timon për shumë arsye, por kjo video e justifikon pak a shumë paragjykimin. Në videon
45 të vdekur në aksidentin me autobus Të paktën 45 persona kanë humbur jetën pasi autobusi me të cilin po udhëtonin doli nga rruga duke rënë disa metra poshtë
Prisnin fëmijën e parë, shuhet në aksident çifti i ri Një çift i ri, që ishte në pritje të fëmijës së parë, humbën tragjikisht jetën në një aksident automobilistik në Kalifor
Arrestohet italiani që shkaktoi aksidentin tragjik në Kukës Një i ri, i mbetur i plagosur në aksidentin e ndodhur këtë të premte në Kukës, ka ndërruar jetë. Burime nga policia
E vërteta dhimbshme e aksidentit tragjik në Sarandë (FOTO LAJM) Shqiptarët janë krejtësisht të papërgjegjshëm në drejtimin e mjetit dhe kjo vërtetohet katërcipërisht nga numri i lartë
Lihet në burg shoferi që shkaktoi aksidentin ku vdiq 27-vjeçarja shtatzënë Gjykata e Fierit ka vendosur “Arrest me burg” për Edmond Asllanin, i ndaluar si shkaktas i aksidentit të ndodhur ne Leva
Vdes shqiptari në Itali, e përplasën dhe e lanë në rrugë Ka ndërruar jetë në spital një 64-vjeçar shqiptar. Ai u përplas 4 ditë më parë në Milano, ndërsa shoferi që shkaktoi
Shqiptari del xhiro me biçikletë në Itali por e pëson keqazi (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Milano. Një shqiptar që po udhëtonte me biçikletë është
Tragjedia në Itali, rritet numri i emigrantëve që ndërruan jetë në aksidentin fatal Ka arritur në 12 numri i të vdekurve nga aksidenti i rëndë rrugor që ndodhi pasdite ne autostradën 16 në kryqëzimin Ripa