999 rezultate për

aksidentin

Kamera kap aksidentin, makina fluturon në ajër (VIDEO) Autoritetet në Florida janë në kërkim të një personi të përfshirë në një aksident me makinë që ka lënë në gjendje kritik
Prokuroria kërkon burg për shoferin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Prokuroria Themelore në Gjilan, ju njofton se sot, ka paraqitur kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit, në Gjykat
Flet babai i shoferit të kamionit që shkaktoi aksidentin në Gjilan Sokol Avdijaj, babai i shoferit të kamionit i cili shkaktoi atë aksident të frikshëm ditën e sotme në GJilan ku një per
Vjen reagimi i kompanisë që kishte në pronësi kamionin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Kamioni i kompanisë “Uji i Pejës”, ka qenë shkaktari i aksidentit të rëndë që ndodhi sot në qytetin e Gjilanit, shkrua
Ishte vetë shoferi kamionit i cili mori policinë i pari Një aksident i rëndë ka ndodhur sot gjatë ditës në Gjilan. Një person ka ndërruar jetë, tre të tjerë po mjekohen në repa
Kjo është kompania pronare e kamionit që shkaktoi aksidentin e frikshëm në Gjilan (FOTO LAJM) Deri më tani, zyrtarisht është konfirmuar një i vdekur dhe dhjetë të lënduar nga aksidenti i frikshëm i dy orëve më parë
Ishte i qëllimshëm! Qytetarët kanë dyshime të forta për aksidentin e frikshëm në Gjilan (FOTO LAJM) Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Gjilan, dhe sipas pamjeve që kanë dërguar nga Gjilani qytetarët, sh
800 mijë euro dëmshpërblim për aksidentin tragjik në Llaskarcë Kompania e Sigurimit “Eurosig” do të duhet të paguajë dëmshpërblim prej mbi 800 mijë eurove për aksidentin tragjik në Ll
800 mijë euro do të paguajë kompania e sigurimit për aksidentin e tmerrshëm Kompania e Sigurimit “Eurosig” do të duhet të paguajë dëmshpërblim prej mbi 800 mijë eurove për aksidentin tragjik në Ll
Dedikimi prekës i vajzës që humbi të fejuarin në aksidentin e Prizrenit Një aksident tragjik u mori jetën tre personave në Prizren. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme ku viktima mbetën
Aksidenti në Prizren, mosha dhe inicialet e viktimave Në aksidentin e ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Prizren-Zhur, ashtu siç informuam më parë ka pasur 3 viktim
Ministria jep detajet më të fundit për aksidentin e tmerrshëm Ministria e Shëndetësisë (MSH) ka njoftuar se në gjendje të rëndë shëndetësore janë dy pacientë, kurse një tjetër sot do
Regjistrohet një viktimë në aksidentin Tetovë-Jazhincë Akisdenti i cili ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën Tetovë-Jazhincë në afërsi të udhëkryqitnë në hyrje të fshatit Do
Lutja e fundit e të riut shqiptar që vdiq në aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM) Të mërkurën e javës së kaluar 15 persona humbën jetën si pasojë e një aksidenti tragjik në autostradën Shkup-Tetovë.
Detajet më të fundit për aksidentin në Tetovë Tre nga të lënduarit në aksidentin e autobusit në rrugën Shkup-Tetovë, që ndodhi më 13 shkurt, ende janë në gjendje krit
EMRI/ Në aksidentin tragjik të Maqedonisë edhe një kuksian Pak ditë më parë një aksident tragjik trondit Maqedonin dhe rajonin për shkak të përmasave të mëdha të humbjeve në jetë
Detaje për shqiptarët që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm Në tragjedinë rrugore që ndodhi në Maqedoni, gjetën vdekjen e dhimbshme edhe tetë shqiptarë. Djaloshi 19-vjeçar që ka
Shoferi nuk jep dëshmi të besueshme për aksidentin Shoferi i autobusit të akssidentuar në fshatin Llaskarcë, gjatë bisedës me prokurorin që e heton ngjarjen tragjike ku hu
E dhimbshme, edhe ky djalë humbi jetën në aksidentin e Tetovës Onur Sadiku është 19 vjeçari që ka ndërrur jetë mbrëmë në aksidentin me autobusin e kompanisë Durmo Turs që udhëtonte ng
Vetëm 19 vjeç, Ajdini humbi jetën mbrëmë në aksidentin tragjik Në mesin e viktimave të aksidentit tragjik është edhe i riu Ajdin Ismaili (Aydın Ismaili). Edhe Onur Sadiku ësht