999 rezultate për

aksidentin

Humbi vëllain në aksidentin tragjik, kryetari i PD bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditën be sotme në Përrenjas, ku humbi jetën një shtetas. Viktima, Ardian Vreto, punonj
Pamje nga vendngjarja, ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kavajë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme ku si pasojë humbi jetën 22 vjeçari Orgest Lasku. Ngjarja ka ndodhur rre
Katër makina aksidentohen në Vlorë, ka të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Vlorë-Zvërnec duke lënë të plagosur. Sipas informacioneve parapr
Denoncimi në Albeu.com: Çfarë shkaktoi aksidentin me 6 të plagosur në Lezhë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 6 persona. Ngjarja k
Aksident i rëndë rrugor, një i vdekur dhe dy të lënduar Gjashtëdhjetë e tre vjeçari V.A nga fshati Piperevë ka humbur jetën në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 13:20 të hënë
I morën jetën në aksidentin tragjik këmbësorëve, jepet vendimi për shoferët Gjykata e Tiranës ka vendosur të lerë në burg dy shoferët e përfshirë në aksidentin tragjik në kryeqytet ku humbën jetën
Familjarët e viktimave flasin për aksidentin në Tiranë: Makina e fluturoi 50 metra Në datën 2 janar, Tirana u trondit nga një ngjarje e rëndë. Erjon Balla, 36-vjeçari nga Rrësheni dhe Hydajete Salliu,
Arrestohen dy shoferët që shkaktuan aksidentin me dy të vdekur në Tiranë Policia ka vënë në pranga dy shoferët në Tiranë të cilët shkaktuan aksidentin më dy të vdekur tek "Xhamlliku". Nga Sp
Pamje nga aksidenti me një viktimë në Laç (VIDEO) Një aksident i rëndë me një viktimë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Laç-Mamurras. Një motoçikletë është p
Ky është 26 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik Ky është 26 vjeçari që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në Isniq. Fatlind Hysenaj nga fshati Lëbushë ka humbur jetën nd
Shqiptari humb jetën në aksidentin tragjik në Itali (FOTO LAJM) Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 53-vjeçari shqiptar në Moncalvo në një zonë të quajtur Valle San Giovanni. Sip
La pas tre fëmijë, shqiptari humb jetën në aksidentin mes kamionëve Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Itali. Ai është identifikuar si Ilir Filolli ndërsa aksidenti mësohet
Policia jep detaje për aksidentin në Dollc të Klinës Katër persona kanë pësuar lëndime të lehta nga aksidenti mes dy automjeteve në rrugën Prishtinë-Pejë, saktësisht në fsha
DETAJET/ Ambulanca u vonua mbi 1 orë në aksidentin ku humbi jetën 35 vjeçarja në Kamëz Një aksident tragjik i mori jetë një 35-vjeçareje pasditen e sotme në Kamëz. Teksa po kalonte rrugën, viktima u përpl
Kush është 34 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Gjirokastër (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak pas mesnate ku si pasojë ka humbur jetë një person në me rrugën nacionale në Gjiroka
Me shembje në kokë e trup, mësohet gjendja e adoleshentëve që u përfshinë në aksidentin tragjik E diela u kthye në mort. Tre 17 vjeccarë humbën jetën ditën e djeshme pasi u përfshinë në aksidente automobilistike.
Festuan për herë të fundit, kush janë dy 17-vjeçaret që humbën jetën në aksidentin tragjik Zbardhen identitetet e vajzave që humbën jetën në aksidentin fatal që ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Berzhitë të Ti
Dedikimi prekës i shkollës për të rinjtë që humbën jetën në aksidentin tragjik (FOTO LAJM) Detaje të reja nga aksidenti në autostradën Fier-Lushnjë, pranë rrethrrotullimit të Kolonjës i ndodhur dy netë më parë,
Shefi i rrugores flet për aksidentin e frikshëm të vëllait të deputetes: Ishte i pavetëdijshëm Në datën 20 tetor, vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti, humbi jetën në një aksident të frikshëm në tunelin E
Zbardhen dëshmitë e dy shoferëve të arrestuar për aksidentin në Urën e Dajlanit Dalin detaje të reja për ngjarjen mbrëmë në Durrës ku një 25 vjeçar humbi jetën pranë mbikalimit të Shkozetit. ABC News