999 rezultate për

aksidentin

Makina bie në kanal, aksident i rëndë me dy të plagosur në Levan Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident në Levan. Burimet bëjnë me dije se një automjet ka rënë në një kanal anësor
Për pak sa nuk i mori jetën, Eto'o fal shoferin që aksidentoi (VIDEO) Lajmi për aksidentin e tij shkoi të gjithë botën. Goditja nga një kamion, mund t’i kushtonte jetën , Samuel Eto’o-s,
I riu shqiptar në Itali humb jetën në "lule të rinisë", vdes tragjikisht në aksident Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Itali ku ka humbur jetën një i ri shqiptar. Bëhet fjalë për
Makina i rrotullohet 180 gradë në ajër, gjen vdekjen 35 vjeçari shqiptar Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën një shqiptari në Itali. Makiana e tij sipas mediave fqinje, ka dalë nga rrug
Policia jep detaje për aksidentin e djalit të Presindentit të Kosovës Endrit Thaçi, djali i presidentit të shtetit, Hashim Thaçi është aksidentuar mëngjesin e sotëm. Policia e Kosovës ësh
Kush është 30 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Hot i Ri në Shkodër ku humbi jetën një 30 vjeçar. Mësoh
Një i vdekur dhe disa të lënduar në aksidentin në Strumicë Një person humbi jetën dhe disa të tjerë u lënduan në aksidentin e rëndë që ndodhi rreth orës 19:00 në autostradën Strum
Ilda Bejleri bën deklaratë pas deklarate për aksidentin, por asnjëra nuk ngjan me tjetrën Gazetarja Ilda Bejleri ka reaguar sërish ë pas aksidentit të ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”, në afërsi të Ures së
Ylli i Dortmund ia dedikon golin Kobe Bryant (VIDEO) Burussia e Dortmund është duke fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Union Berlinit. Ndeshja u zhbllokua nga Sancho
Policia e LA zbulon shkaqet e aksidentin tragjik ku humi jetën ylli i NBA-së Helikopteri në të cilin ishte Bryant me vajzën e tij dhe 7 persona të tjerë po udhëtonte në kushtë të rënda atmosferike.
Dalin emrat e personave që humbën jetën në aksidentin ajor Lajmi i për vdekjen e Kobe Bryant ka tronditur opionion e gjerë botëror. Përveç Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeç
Humbi vëllain në aksidentin tragjik, kryetari i PD bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditën be sotme në Përrenjas, ku humbi jetën një shtetas. Viktima, Ardian Vreto, punonj
Pamje nga vendngjarja, ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kavajë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme ku si pasojë humbi jetën 22 vjeçari Orgest Lasku. Ngjarja ka ndodhur rre
Katër makina aksidentohen në Vlorë, ka të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Vlorë-Zvërnec duke lënë të plagosur. Sipas informacioneve parapr
Denoncimi në Albeu.com: Çfarë shkaktoi aksidentin me 6 të plagosur në Lezhë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 6 persona. Ngjarja k
Aksident i rëndë rrugor, një i vdekur dhe dy të lënduar Gjashtëdhjetë e tre vjeçari V.A nga fshati Piperevë ka humbur jetën në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 13:20 të hënë
I morën jetën në aksidentin tragjik këmbësorëve, jepet vendimi për shoferët Gjykata e Tiranës ka vendosur të lerë në burg dy shoferët e përfshirë në aksidentin tragjik në kryeqytet ku humbën jetën
Familjarët e viktimave flasin për aksidentin në Tiranë: Makina e fluturoi 50 metra Në datën 2 janar, Tirana u trondit nga një ngjarje e rëndë. Erjon Balla, 36-vjeçari nga Rrësheni dhe Hydajete Salliu,
Arrestohen dy shoferët që shkaktuan aksidentin me dy të vdekur në Tiranë Policia ka vënë në pranga dy shoferët në Tiranë të cilët shkaktuan aksidentin më dy të vdekur tek "Xhamlliku". Nga Sp
Pamje nga aksidenti me një viktimë në Laç (VIDEO) Një aksident i rëndë me një viktimë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Laç-Mamurras. Një motoçikletë është p