999 rezultate për

aksidenti

Aksidenti i drejtorit të Doganës, flet i fejuari i vajzës: Mamasë i çau kafkën dhe... I fejuari i vajzës që ishte në drejtimin e automjetit tip “Opel”, i cili u përplas ditën e sotme nga drejtori i doganës
Aksidentontohet për vdekje e moshuara nga Struga Një grua ka mbetur e vdekur pas një aksidenti fatal në rrugën regjionale Strugë – Diber në afërsi të fshatit Vranishtë.
SHËNIM/ Sikur Uarda…. Nga Albeu.com Amnistia, është një masë e marrë nga ligjvënësi ndaj një kategorie të caktuar krimesh, e cila në
Lëvizja e mjeteve Tiranë- Durrës me zinxhirë. Shënohet aksidenti i parë (VIDEO) Policia Rrugore i ka njoftuar të gjithë qytetarët se për shkak të reshjeve të dëborës që përfshinë kryeqytetin dhe Durrë
Dy aksidente në Fushë-Krujë, makinave iu shkëputen gomat nga shasia (FOTO LAJM) Dy aksidente kanë ndodhur pak pas mesdite sot në Fushë-Krujë, për fat të mirë pa pasoja fatale. Nga informacioni dhe
Aksidenti "kokë më kokë" në Elbasan, policia arreston drejtuesin e BMW-së (VIDEO) Policia e qytetit të Elbasanit arrestoi sot 28-vjeçarin Krijos Abazi, i cili mbrëmë përplasi me mjetin e tij tip BMW një
Rrëzohet autobuzi, 5 të vdekur dhe 27 të plagosur në Francë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Francë, duke shkaktuar vdekjen e të paktën 5 personave ndërsa 27 të tjerë janë lëndua
Pamje te frikshme, ja momenti i aksidentit në Elbasan (VIDEO) Kamerat e sigurisë së bizneseve pranë vendin të aksidentit që ndodhi mbrëmjen e së dielës në Elbasan kanë regjistruar mo
DETAJET/ Ja si ndodhi aksidenti i frikshëm në Elbasan (FOTO LAJM) Moti i keq është bërë shkak për një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një prej drejtuesve të dy automjeteve të përfshi
Burg për të riun që shkaktoi aksidentin ku humbi jetën 28 vjeçarja (VIDEO) "Arrest me burg" është masa e dhënë nga Gjykata e Tiranës për Ervin Bixhin, i cili shkaktoi aksidentin ku humbi jetën nj
Aksidenti tragjik/ Flet babai i të mbijetuarit: Ja përgjigjja ime për nënën e Atjonit Pas letrës së hapur të Eda Zhitit, nënës së Atjon Zhitit që humbi jetën në aksidentin e dy viteve më parë, ka ardhur për
"Ik më pirdhu budallaçkë, futu në makinë", shefi gangster i Tepelenës manipulon aksidentin dhe shan shoferin (FOTO LAJM) Një emigrant shqiptar që punon në Greqi u kthye për pushime në Shqipëri, por është hasur me një aksident që i kushtoi sh
Zbardhen pamjet e aksidentit tragjik në Laprakë, ja si humbi jetën 28-vjeçarja (VIDEO) Një vajzë e re humbi jetën mesnatën e së mërkurës, ndërsa tre persona të tjerë u plagosën nga përplasja e dy mjeteve në
Identifikohet viktima, ja kush e shkaktoi aksidentin në Laprakë Policia e Tiranës ka zbardhur detaje të reja nga aksidenti i ndodhur në Laprakë, si pasojë e të cilit mbeti e vdekur një
Aksidenti në Laprakë/ Humb jetën një vajzë, 3 të plagosur rëndë Mbrëmë pak pas mesnatës ndodhi në aksident i rëndë në zonën e Laprakës në Tiranë, dhe si pasojë ka ndërruar jetë sot në
Aksident në aksin Shkodër-Velipojë, dy të plagosur Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë. Aksidenti ka ndodhur në afërsi
Publikohen pamje të rënda nga aksidenti tragjik në Shkodër (FOTO LAJM) Dy këmbësorë humbën jetën pasi u përplasën nga makina në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në vendin e quajtur Shtoj i Ri, di
Aksidenti në Shkodër, ndërrojnë jetë në spital dy këmbësorët Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik si pasojë e të cilit kanë humbur jetën dy p
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen dy mjete Dy automjete tip Benz janë aksidentuar pranë autostradës Tiranë-Durrës, në rrugën dytësore pranë qëndrës tregtare "City
E pabesueshme, shikoni se si piloti automatik i kësaj makine parashikon aksidentin (VIDEO) Jemi në periudhën kur teknologjia ka arritur majat e saj, aq sa një aksident mund të parashikohet të paktën një ose dy s
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".