999 rezultate për

aksidente

Më parë në Korçë, tani në Kavajë: Pse eskorta e Ramës përfshihet gjithnjë në aksidente? Gjatë rrugëtimit nga Tirana për në Berat, eskorta e Ramës u përfshi në një aksident në Gose të Kavajës, ku për fat të mi
14 aksidente vetëm ditën e djeshme në Shkup Gjatë ditës së djeshme kanë ndodhur gjithsej 14 aksidente, nga të cilët një person ka marrë lëndime të rënda, ndërsa 11p
Ish-piloti: Modeli i avionit me të cilin udhëtonte Sala, i njohur për aksidente të shumta Emiliano Sala i cili udhëtoi nga Franca në Angli me një avion privat është rrëzuar në plot 160 herë të tjera. Avioni
Dy aksidente brenda pak minutave në Lezhë e në Laç Dy aksidente raportohet të kenë ndodhur në Lezhë dhe në Laç në harkun kohor të disa minutave. Sipas të dhënave parap
I frikshëm numri i të vdekurëve gjatë vitit 2018 në rrugët e Kosovës Tronditës ishte viti 2018 për frekuentuesit e komunikacionit. Rrugët e Kosovës janë përgjakur sërish, nga një numër i m
Policia bën kërdinë me gjoba 682 gjoba pwr shkelje tw rregullave tw qarkullimit rrugore janw vendosur gjatë ditës së hënë në Kosovë. Gjithsej gjat
KATASTROFË/ 190 shqiptarë u vranë nga aksidentet në 11 muaj Aksidentet rrugore janë ndër shkaktarët më të mëdhenj të humbjes se jetës në moshat e reja. Sipas të dhënave të INST
Shqipëria në "top listën" e keqe të shteteve evropiane për aksidentet Rrugët në Shqipëri vrasin më shumë se në çdo vend tjetër të Europës, së bashku me Bosnjën dhe ish shtetet e Bashkimit So
25 të vdekur në një vit nga aksidentet vetëm në QKUK Pavarësisht numrit të madh të të vdekurve nga aksidentet të paraqitura në raportin e Policisë, drejtori i Emergjencës në
Dy të lënduar rëndë në pesë aksidente në Shkup Dy persona kanë marrë lëndime të rënda trupore dhe tri me lëndime të lehta në pesë aksidentet që ndodhën gjatë 24 orëve
Bora e madhe shakton kaos dhe qindra aksidente rrugore Për shkak të borës së madhe kanë ndodhur rreth 300 aksidente trafiku. Për shkak të kushteve komplekse të motit dhe bo
"Autoambulancat jofunksionale, tre mjekë kanë thyer krahun në aksidente" Frrok Bardhi është infermier në Urgjencën e Tiranës. Në një intervistë për ai ka treguar për gjendjen e Urgjencës. B
IKSHP jep alarmin për numrin e aksidenteve në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se po përcjell në mënyrë permanente situatën e aks
Dy ditë të "frikshme" për Shkupin, kaq aksidente kanë ndodhur Shkupi është përfshirë në një vlaë aksidentesh dy ditët e fundit. Siç raporothet, në harkun kohorë të dy ditëve, jan
Shifra alarmante, mbi 70 të vdekur në aksidente vetëm këtë vit Më shumë se 70 persona kanë humbur jetën në aksidente trafiku gjatë këtij viti, derisa mijëra të tjerë kanë pësuar lëndi
E frikshme, nga janari në gusht 143 persona vdiqën në aksidentet rrugore Gjatë 8 muajve të parë të këtij viti, numri i të vdekurve në aksidentet rrugore ishte 143 persona, nga të cilët 29 ishin
Po vdesim rrugëve, kaq shqiptarë u vranë në aksidente rugore në janar-gusht (FOTO LAJM) Gjatë 8 muajve të parë të këtij viti, numri i të vdekurve në aksidentet rrugore ishte 143 persona, nga të cilët 29 ishin
Bien nga lartësitë, dy aksidente në punë Dy aksidente në punë, janë regjistruar në kohë e vende të ndryshme në 24 orët e fundit. Në të dy raste, në Lushnjë dh
Rriten pagesat e dëmshpërblimeve për aksidentet, revolucioni që po ndodh tek AMF (FOTO LAJM) Në intervistën e tij të parë në media pasi u zgjodh në krye të Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, Ervin Koçi deklaro
Arrestohen 23 persona në Kosovë Numri i aksidenteve që po ndodhin në Kosovë, dita-ditës po shkon duke u rritur. Vetëm që prej mbrëmë në vend janë regjis