999 rezultate për

aksidentalisht

Aksidentalisht, Britney Spears tregon se si mori flakë palestra e saj (VIDEO) Ylli i popit zbuloi në Instagram se është hera e parë që është rikthyer në palestër që nga incidenti që ndodhi gjashtë m
Një person në Gjakovë dyshohet se bëri aksidentalisht vetëvrasje Një person në Gjakovë, më saktësisht në fshatin Nec, dyshohet se e ka vrarë veten. Lajmin për KOHËN e ka konfirmuar z
Fadroma përplas për vdekje 58 vjeçarin në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, rreth orës 10:10, në rrugën “Ramazan Gaxherri”, mjeti tip fad
U gjet i pajetë në një kanal, dyshimet e policisë për 54 vjeçarin Një person u gjet i pajetë ditën e sotme në një kanal në Shëngjin. Sipas Policisë, ai është shtetasi N.P. 54 vjeç dh
Qëlloi aksidentalisht veten në zemër me pistoletë gozhdësh, marangozi i shpëton jetën vetes Një burrë ka qëlluar, pa dashje, veten në zemër me një pistoletë gozhdësh dhe për fat të mirë jetoi për ta treguar gjith
34 vjeçari i merr jetën aksidentalisht babait me armë gjahu Policia italiane e ka arrestuar një burrë. Ai akuzohet për vrasje pasi e qëlloi me armë zjarri dhe e vrau babanë e vet g
Fëmija dyvjeçar mbyt aksidentalisht nënën e vet Një nënë e re në Bjellorusi ndërroi jetë menjëherë pas ditëlindjes së 21-të nga mbytja e shkaktuar nga një dritare lëviz
Zbulohet aksidentalisht kura kundër “qerosllëkut” Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies s
Frymëzuar nga "50 hijet e Greit", i riu mbyti veten aksidentalisht me një lodër seksi Një fans i librit popullor “Fifty Shades of Grey”, u gjet i vdekur nga nëna e tij e tronditur, pasi aksidentalisht mbyti
Polici amerikan godet aksidentalisht kolegun me pistoletë elektrike (VIDEO) Një kalimtar rasti në jug të Floridës ka filmuar një moment të çuditshëm, ku një zyrtar policor aksidentalisht godet me
Doktorët i heqin me sukes lugën 13 cm që kishte gëlltitur aksidentalisht Një grua duhej t’i nënshtrohej operacionit pasi aksidentalisht gëlltiti një lugë metalike. Pacientja e quajtur Lili n
Dalin hetimet e para, si u dogj Notre Dame? Hetuesit të cilët kanë dalë në vendin e ngjarjes, thanë për media se besojnë që zjarri në Katedralen e Notre-Damit në Pa
Plagosi aksidentalisht shokun e tij, arrestohet i dyshuari Ditën e shtunë në Prishtinë një person ka plagosur aksidentalisht shokun e tij, bën të ditur Policia e Kosovës. Të sh
Këngëtari vret veten aksidentalisht gjatë xhirimit të klipit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë xhirimeve të një klipi, ku ylli i muzikës country, Justin Carter ka qëlluar aksiden
Ky shtet ka humbur 26 milion dollarë aksidentalisht Shteti i Luzianës në SHBA, i ka humbur 26 milionë dollarë aksidentalisht. Pas një gabimi kompjuterik, rreth 66.000 nj
Humb jetën aksidentalisht gjatë punës 42-vjeçari në Elbasan Një 42-vjeçar ka humbur jetën duke punuar në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Papër, në punishten e mermerit të sh
E rëndë në Fier, polici privat plagos kolegun aksidentalisht Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier. Sipas informacioneve një polic privat ka plagosur nga pakujdesi
Mos qeshni, edhe juve mund t'ju dalin aksidentalisht të mbathurat (FOTO LAJM) Pavarësisht motit të keq, njerëzit nuk i ndalin aktivitetet e tyre. Kështu ka ndodhur edhe në 23 fotot e mëposhtme, k
Tensione te Real Madrid, Ramos shpërthen dhunshëm kundër bashkëlojtarit (VIDEO) Te skuadra e Real Madrid, duket se gjërat nuk po shkojnë ashtu siç duhet. Kjo po ndodh jo vetëm në fushën e lojës por ed
Shkon për të parë ndeshje golfi, gruaja humbet aksidentalisht syrin (VIDEO) Një ndeshje golfi ka rezultuar fatale për Korin Remande një grua 49-vjeçare. Ajo ka qenë duke ndjekur Ryder Cup kur golf