999 rezultate për

aksidentale

15 foto të kapura në momentin e duhur (FOTO LAJM) Të paturit një aparat celular na ka mundësuar të kapim momente nga më të ndryshmet dhe më të ccuditshmet, për tu mbajtur
U arrestua për plagosje, lirohet gardisti: Ngjarja ishte aksidentale Gjykata e Tiranës ka liruar Florian Hysën, gardistin i cili u arrestua dy ditë më parë me akuzën e plagosjes. Hysa në
Digjet makina e drejtorit të Hipotekës Makina e një drejtori të rëndësishëm është përfshirë nga flakët para pak minutash. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e La
Athina: Maqedonia po vepron sipas kushteve tona Burimet nga Qeveria në Athinë për agjencinë ANA-MPA, kanë bërë të ditur se amendamentet për ndryshimin e Kushtetutës së
E zë korenti, humb jetën 60-vjeçari në Gjirokastër Ditën e sotme ka humbur jetën një 60-vjeçar në Gjirokastër pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. "Sot më datë
Fenomeni misterioz që tmerroi Kolumbinë (VIDEO) Përderisa një nga tunelet po ndërtohej në lumin Cauca, ky fenomen i çuditshëm u pa dhe u filmua brenda tunelit. Kjo u
Gruaja nga Vlora bie nga kati i tetë i pallatit, vdes në vend Një grua nga Vlora ka rënë në rrethana ende të paqarta nga një lartësi e madhe në Vlorë. Ajo ka rënë nga kati i tetë
Vdekja e Arditit në Sharrë, 2 të akuzuarit shpallen të pafajshëm Gjykata e Tiranës ka shpallur të pafajshëm dy të akuzuarit për vrasjen aksidentale të të miturit Ardit Gjoklaj. Ngjar
Tragjedi në Durrës, bie nga kati i katërt 80-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku një burrë ka rënë nga kati i katërt i ndërtesës duke humbur jetën. Gjatë
Vetëvrasje apo aksidentale? Zbulohet arsyeja e vdekjes së këngëtares Miqtë e këngëtares së “The Cranberries”, Dolores O’Riordan, thanë se ajo ishte “shumë e dëshpëruar” para vdekjes së papr
57-vjeçari u gjet i mbytur në një kanal, ja dyshimet e Policisë Një shtetas është mbytur në një kanal. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30 te dites se sotme, në Novoselë, ku në një kan
U mbyt në Liqenin Artificial se nuk mori kredi, Policia: Ngjarja aksidentale Policia e Tiranës e ka cilësuar si "aksidentale" vetëvrasjen duke u mbytur në Liqenin Artificial 47-vjeçari Edmond Ramus
Nga martesa aksidentale tek tragjedia me fëmijët, historia e Nuamit dhe Marselës (FOTO LAJM) Një martesë aksidentale, plot probleme në familje dhe në fund, tre viktima, dy prej të cilëve të mitur. Kjo është do të
Zbardhet krimi makabër, ja pse donin ta zhduknin teknologun e Ballshit Punonjësi i uzinës së naftës në Ballsh u masakrua dhe më pas iu vu flaka. Krimi makabër u zbardh nga ekspertiza mjekolig
Plagoset me thikë një grua 50-vjeçare, vajzat: Ishte aksidentale Një grua 50-vjeçare është plagosur me thikë në bark dhe ka mbërritur në gjendje të rëndë në Spitalin e Traumës. Mësohet
Vdekja e turistit rus në Himarë, reagon kryebashkiaku: Ngjarja është aksidentale Kryebashkiaku i Himarës, Jorgo Goro ka reaguar pas akuzave të policisë të cilat hedhin përgjegjësinë mbi Bashkinë Himar
Humb jetën adoleshentja pasi piu gabimisht fotoksinë Një adoleshente në Elbasan ka humbur jetën pasi gabimisht ka pirë fotoksinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur një ditë më parë
Një 66 vjeçar në Librazhd vdes nga i ftohti Në Librazhd, pasditen e djeshme banorët e zonës kanë gjetur trupin e pajetë të një 66 vjeçari, ndërsa dyshohet se ka vde
Shkrumbohet një makinë në Shkodër Në Shkodër, një makinë është përfshirë nga flakët gjatë natës, e ndërsa nga hetimet paraprake mendohet se zjarri është s
Zjarr tek kullat në Tiranë, merr flakë kaldaja Paraditen e sotme, flakë zjarri janë sinjalizuar te kullat përballë Piramidës, e ndërsa ngjarja dyshohet se ka qënë aksi