739 rezultate për

aksident

Shkon nė 3 numri i tė vdekurve nga aksidenti nė aksin Shkoder-Koman UPDATE - Shkon nė tre numri i tė vdekurve nė aksidentin e rėndė qė ėshtė shėnuar mėngjesin e sotėm nė aksin rrugor Shkod
Aksident me njė tė vdekur nė Vlorė Si pasojė e pėrplasjes sė dy automjeteve mbrėmjen e sotme nė qytetin e Vlorės, njė grua ka humbur jetėn dhe njė tjetėr k
Aksident me njė tė plagosur nė aksin Berat-Lushnje Njė person ėshtė nė gjėndje tė rėndė shėndetėsore, pasi teksa udhėtonte me biēikletė, ėshtė pėrplasur nga njė mjet. Rapo
Vdes njė person nga njė aksident Njė person e ka humbur jetėn nė njė aksident tė rėndė automobilistik tė ndodhur sot nė mėngjes nė rrugėn rajonale Shtip
Aksident nė Rrugėn e Kombit, vdes 42-vjeēari Njė 42-vjeēar ka humbur jetėn nė njė aksident automobilistik nė Rrugėn e Kombit. Ngjarja ėshtė regjistruar nė orėt e pas
Aksident me 2 tė plagosur nė Berat, ambulanca vjen me vonesė Dy vėllezėr kanė marrė plagė tė rėnda, e ku njėri prej tyre ėshtė nė gjėndje mė tė rėndė si pasojė e njė aksidenti nė Be
Aksident "Live" nė Pejė (VIDEO) Emisioni "Drejtėsia nė Kosovė" transmetoi mbrėmjen e djeshme pamje ku shihet njė makinė tip Golf 2 duke u rrokullisur.
Aksident nė Rrugėn e Kombit, humb jetėn njė 47-vjeēar Njė 47 vjeēar ėshtė viktima e radhės e njė aksidenti rrugor. Vasil Ndoj nga Rubiku ėshtė pėrplasur nga njė mjet tip fuor
Aksident nė Lushnje, njė i vdekur e dy tė plagosur Aksident me pasojė vdekjen nė qytetin e Lushnjės. Njė makinė tip "Ford" ka aksidentuar njė fėmijė. Sipas informacioneve,
Noizy nga spitali: Jam ende gjallė. Faleminderit Zot! Kėngėtari Noizy pėrmes njė postimi nė Facebook ka njoftuar fansat e tij se ėshtė mirė. Noizy i cili gjendet i shtrire
Lorik Cana: Dezinformata, nuk kam pėsuar asnjė aksident Pas lajmeve tė dala orėt e fundit se kapiteni i Kombėtares Shqiptare Lorik Cana ka pėsuar njė aksident dhe ėshtė nė gjen
Dy tė plagosur nė njė aksident nė Milot-Fushė Krujė Mėngjesin e sotėm, njė aksident ka ndodhur nė aksin rrugor Milot- Fushė Krujė me pasojė plagosjen e dy personave. Rreth
Aksident nė Kumanovė - Shkup, vdes njė person Njė aksident tragjik ka ndodhur ditėn e sotme nė rrugėn kombėtare qė lidh Shkupin me Kumanovėn. Nė kėtė aksident ėsht
Donis Avdijaj pėrfshihet nė njė aksident (FOTO LAJM) Njė lajm i mirė pak ditė mė parė qė lidhet afrimin e mundshėm tė talentit Dionis Avdiaj me Kombėtaren shqiptare, ngrihu
Aksidentohet gruaja e Ivica Daēiēit Gruaja e ministrit tė Jashtėm tė Serbisė, Ivica Daēiēit, ėshtė pėrfshirė nė njė aksident rrugor. Sanja Daēiē udhėtont
2 tė vdekur nė njė aksident nė aksin Korēė-Pogradec Njė aksident i rėndė ka ndodhur nė aksin rrugor Korēė-Pogradec, nė vendin e quajtur Drithas nė komunėn Libonik, ndėrsa a
Makina bie nė greminė, humb jetėn kryetari i komunės Lenie jė aksident i rėndė ka ndodhur sot nė aksin rrugor Moglicė-Lozhan, aks qė lidh rrethin e Gramshit me atė tė Korēės.
Aksident nė aksin Lezhė-Tiranė, humb jetėn 55-vjeēari Njė 55-vjeēar ka humbur jetėn mesditėn e sotme nė Lezhė, pasi ėshtė pėrplasur nga njė automjet. Burime nga policia bėjnė
Aksident nė Dushk tė Lushnjes, humb jetėn 40-vjeēarja Njė aksident i rėndė automobilistik ka ndodhur ditėn e sotme nė fshatin Dushk tė Lushnjes ku si pasojė ka mbetur e vdeku
Aksident nė Fushė-Milot, dy persona nė gjendje tė rėndė Si pasojė e njė aksidenti tė ndodhur nė Fushė-Milot, dy persona kanė mbetur tė plagosur rėndė. Mesditėn e sotme, nė Fush
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.