999 rezultate për

aksesor

Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Aksesorët Channel që fiksuan vajzat e famshme shqiptare (FOTO LAJM) Pjesë e koleksionit Pranverë 2019, varësja me shkronja C-H-A-N-E-L ishte një ndër aksesorët më tërheqës të sezonit pranv
Arrestohet 46 vjeçari në Lezhë, sekuestrohen aksesorë kuzhine me vlerë 27 mijë euro Policia vijon operacioni kundër informalitetit. Ditën e sotme, është arrestuar në flagrancë, në aksin rrugor Fushë Milot
Mos e përdorni më për gjumë, tani ky aksesor është trendi i momentit (FOTO LAJM) I keni parasysh ato lidhëset që nuk të krijojnë forma në flokët e drejtë kur i kapni! Shumë i përdorin kur flenë, që
"Leku vu", Trejsi Sejdini shpenzon 60.000 dollar vetëm për një aksesor (VIDEO LAJM) Modelja Trejsi Sejdini është një nga personazhet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrj
6 aksesorët më trendy të flokëve për këtë verë, që vajzat do t’i dashurojnë Këtë verë, kur vjen puna tek aksesorët e flokëve, influencueset e modës e kanë lëshuar dorën dhe po vendosin gjithmonë e
Ky është aksesori që vajzat më të famshme nuk po heqin nga trupi (FOTO LAJM) Njësoj si trendet e reja zëvendësojnë ato të vjetrat edhe aksesorët ndryshojnë çdo vit. Nëse kishit menduar se guaskat i
Ngjyrat më të kërkuara të 2019, këto makina janë bisha prej hekuri (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që tendencat e fundit në përzgjedhjen e ngjyrave shkojnë nga nuancat mat, pra ato pa shkëlqim shkruan
Kanë humbur shkëlqimin? Si të kujdeseni për bizhuteritë tuaja Aksesorët që i doni, por që u janë dëmtuar nuk e kanë humbur shkëlqimin përgjithmonë. Mund t`i ktheni në jetë me ndihmën
Bleonën e propozuan njerëz me pasuri përtej imagjinatës, por ajo i tha jo Mbrëmë në “Opinion,” të ftuarit tentuan të hidhnin dritë pyetjen e vjetër sa vetë monedha e parë: “A të bëjnë paratë të
Lori Hoxha është e fiksuar pas këtij aksesori (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për stilin e saj në të veshur. Por tashmë Lori Hoxha na tregoi se sti
Luksoze dhe të shtrenjta, makinat më të bukura në botë me nuancën mat (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që tendencat e fundit në përzgjedhjen e ngjyrave shkojnë nga nuancat mat, pra ato pa shkëlqim shkruan
Kjo është mënyra më e mirë për të pastruar bizhuteritë Aksesorët që i doni, por që u janë dëmtuar nuk e kanë humbur shkëlqimin përgjithmonë. Mund t`i ktheni në jetë me ndihmën
Marina sërish objekt bisede në rrjete sociale, shifrat e larta të aksesorëve Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Kariera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, ky e
Pastroni bizhuteritë në këtë mënyrë praktike Aksesorët që i doni, por që u janë dëmtuar nuk e kanë humbur shkëlqimin përgjithmonë. Mund t`i ktheni në jetë me ndihmën
Pastroni bizhuteritë tuaja me këtë mënyrë praktike Aksesorët që i doni, por që u janë dëmtuar nuk e kanë humbur shkëlqimin përgjithmonë. Mund t`i ktheni në jetë me ndihmën
Mënyrat më të bukura për të veshur fundin pencil Fundi i ngushtë pencil është një veshje e pavdekshme në gardërobë. Gjithçka që ajo përcjellë është elegancë, klas, sosti
Çmenduri dhe luks, makinat më të bukura në botë me nuancën mat (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që tendencat e fundit në përzgjedhjen e ngjyrave shkojnë nga nuancat mat, pra ato pa shkëlqim shkruan
Shkëlqeni bizhuteritë tuaja me këtë mënyrë praktike Aksesorët që i doni, por që u janë dëmtuar nuk e kanë humbur shkëlqimin përgjithmonë. Mund t`i ktheni në jetë me ndihmën
Mënyra më e mirë për të pastruar bizhuteritë Aksesorët që i doni, por që u janë dëmtuar nuk e kanë humbur shkëlqimin përgjithmonë. Mund t`i ktheni në jetë me ndihmën