999 rezultate për

akropoli

Kur fashistët grekë provokonin Shqipërinë, dy futbollistë bënë shqiponjën në majë Akropolit (FOTO LAJM) Një sjelle e shëmtuar është shënuar ditën e djeshme gjatë varrosjes së Kostandinos Kacifas në fshatin Bularat. Qindr
Rama komentoi mbi “Akropolin”, përgjigjet Kotzias Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikolaos Kotzias i është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve në lidhje me komentet e fundit
Deklarata e bujshme e Ramës për Akropolin, Athina i "tërheq" veshin ambasadorit shqiptar Pas tensioneve Tiranë-Athinë për situatën në Himarë dhe pas zhurmës së krijuar në media nga deklaratat e kryeministrit E
Rama "çmend" grekët: Akropolin e keni falë guximit të një shqiptari! UPDATE - Kryeministri, Edi Rama ka postuar në llogarinë e tij në Facebook një hartë të Athinës së shekullit të 16-të.
Drejtësia/ Rama: Struktura që kemi nuk funksionon, të ndërtojmë të renë Nga Kongresi i PBDNJ-së, ku u prezantua programi politik i kësaj partie, kryeministri Rama tha se çështja e pronave zgji
Shpërthen skandali i klerikëve në Greqi Klerikët dhe priftërinjtë janë në qendër të një skandali i cili ka shpërthyer ditët e fundit në Greqi. Botimi i fotos së
Grekët i kthehen jetës në shpella Në Greqinë fqinje, shumë njerëz të pastrehë po kthehen për të jetuar nëpër shpellat e shumta që ndodhen pranë Akropolit.
Kriza greke, Giakoumato: Të japim me qera Akropolin Kriza që ka pllakosur Greqinë ka shtyre politikanët grekë të mendojnë për mënyrat se si mund të dalin nga kriza. Deputet
Athina hap Akropolin, vizita sot pa pagesë për turistët Akropoli është hapur sot pa pagesë për të gjithë turistët të cilët dëshirojnë ta vizitojnë. Vendimi është marrë nga min