999 rezultate për

akordin

Mbyllet çështja Smalling, Roma arrin akordin me Man.United Chris Smalling është shumë pranë rikthimit te Roma. Janë zhbllokuar bisedimet mes klubit verdhekuq dhe Manchester United
Juventus arrin akordin me Chiesën Juventusi kërkon të blejë Federico Chiesën dhe talenti italian mezi pret t’u bashkohet bardhezinjve, ndërsa palët janë n
Goditja e madhe, Juventusi gëzon tifozët dhe gjen akordin me bomberin e njohur Juventusi ka vepruar shpejt dhe ka arritur një akord me agjentin e Luis Suarez. Sulmuesi uruguaian do të largohet nga Ba
E bujshmë nga Bild: Rashica ka arritur akordin paraprak me Leipzig Një lajm i bujshëm ka qarkualluar ditën e sotme në median prestigjioz gjermane "Bild". Milot Rashica ka arritur akor
PSG ka gati akordin me Juventusin për Icardin, por kërkon një lojtar në këmbim Sulmuesi argjentinas është aktualisht në huazim nga Interi te Paris Saint-Germain deri më 30 qershor, teksa parisienët d
Operacioni sekret i Romës, arrin akordin me sulmuesin e Barcelonës Roma është shumë pranë firmës me sulmuesin e Barcelonës, Carles Perez. Kryeqytetasit italianë kanë gjetur akordin me klu
Interi godet në merkato, Conte afron ish-yllin e Chelsea që e stërviti për dy sezone Victor Moses do të jetë afrimi i dytë në merkato i Interit. Mediat britanike dhe ato italiane bëjnë me dije, se klubi
Gjigandët spanjoll arrijnë akordin me Edison Cavanin Edinson Cavani do të largohet nga Paris Saint Germain sezonin e ardhshëm. Lajmi bëhet i ditur nga eksperti i transfer
Nuk arriti akordin, Neymar padit Barcelonën Pritej që të transferohej në "Camp Nou", por duket se diçka e tillë nuk do të ndodh kurrë. Braziliani i Paris Saint Germ
Zërat për një kalim te Napoli dhe vizita në Shqipëri, Reja sqaron gjithçka Edoardo Reja ka ardhur në Shqipëri ditë e sotme. Trajneri i kombëtares flet në lidhje me interesimin e Napolit në një pr
Mungon vetëm zyrtarizimi, Panucci arrin akordin me gjigantët grek Pas shkarkimit nga stoli i Kombëtares shqiptare, trajneri Christian Panucci është në bisedime me Arisin e Selanikut.
E BUJSHME/ Arsenali arrin akordin me bomberin e Lillë "Sky Sport", raporton se Arsenali është klubi i cili është në bisedime të avancuara me Lilën. "Topçinjtë" kanë gati 8
E BUJSHME/ Manchester United arrin akordin me Milinkovic-Savic Pas largimit të Pogba, i cili pritet të ndodhë së shpejti, Manchester United është në kërkim të një zëvendësuesi. "Dj
E BUJSHME/ Bomberi i Atletico Madrid arrin akordin me Milanin Një lajm mjaft i mirë vjen nga Argjentina për tifozët e Milanit. Mediat përtej oqeanit bëjnë të ditur se Milani ka arrit
E BUJSHME/ Merr fund telenovela, Muriqi firmos me gjigandët e Stambollit (FOTO LAJM) Vedat Muriqi mund të quhet lojtari më i ri i Fenerbahce. Kosovari ka arritur akordin me gjigandët e Stambollit dhe se sh
ZYRTARE/ Chelsea gjen trajnerin e ri, arrin akordin me ish-legjendën e klubit Frank Lampard do të jetë trajneri më i ri i Chelsea-t. Klubi lodineze ka gjetur marrëveshjen me trajnerin e Derby-t teks
Zyrtare/ Tjetër goditje e Realit të Madridit, firmos futbollisti i 5 (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare. Reali i Madridit ka kryer edhe goditjen e 5-të në këtë merkato. Skuadra spanjolle ka njoftuar
Interi arrin akordin me bomberin e Romës Edin Dzeko është gjithnjë e më afër transferimit tek Interi. Sulmuesi boshnjak ka marrë një ofertë nga klubi zikaltër dh
Marrëveshja e jetës, Dermaku arrin akordin me ekipin legjendar Refuzimet kanë marrë fund dhe Kastriot Dermaku duket se ka vendosur tashmë për të ardhmen. Mbrojtësi i kombëtares shqipt
Maurizio Sarri arrin akordin me Juventusin Maurizio Sarri arrin akordin me Juventusin. Këtë e ka konfirmuar gazetari i njohur italian Tancredi Palmeri, i cili rral