999 rezultate për

akoma

Allegri mohon kalimin te United: Nuk di akoma anglisht Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka tentuar t’i hedhë poshtë lajmet se do të emërohet trajner i Manchest
"Askush nuk mund të të lëndojë me shumë se vetja", Marsida ka akoma për të thënë Eshtë kthyer padyshim në një personazhet më të komentuar për momentin, që kur ngjarja e rëndë tronditi qytetin e Kavajës
Cikalleshi: Ndjehem mirë për fitoren, do ndjhesha akoma më mirë nëse do kishim fituar në Turqi Sokol Cikalleshi ka arritur të shënojë një tjetër gol me fanellën kuqezi në ndeshjen ndaj Moldavisë. Ai u shpreh për "Su
"Thonë që një dashuri e madhe vazhdon djeg akoma", çfarë po i ndodh Rike Roçit? (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Rike Roçi na ka befasur së fundmi, teksa ka ndarë një foto gjysmë e zhveshur nga shtrati me ndjekësitt
Lajm i keq për Kombëtaren, dëmtohet rëndë Elsi Hysaj Elseid Hysaj ka braktisur fushen e lojes pas nje demtimi horror që pësoi kunder Torinos në minutën e 31'. Në dylufti
Dhurata akoma pa lindur, si llastohet bebi i Fatmës dhe Alfios (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë më parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, konfirmuan lajmet se
Muharremi akoma në gjendje të rëndë, fansat nuk i ndajnë lutjet (FOTO LAJM) I njohur ndryshe edhe si "Mbreti i Tallavasë", Muharrem Ahmeti aktualisht nuk është në gjendje të mirë shëndetësore madj
Makina përplas motorin në autostradën Tiranë-Durrës Një aksident është regjistruar ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Një motor është përplasur nga një automje
6 vëllavrasjet më të bujshme, plaga për pronat vazhdon të marrë jetë në Shqipëri (FOTO LAJM) Vëllavrasja është padyshim një nga plagët që akoma herë pas here trondit Shqipërinë. Madje një ngjarje e tillë ndodhi ed
Nuk pranonte ndarjen, 45-vjeçari torturon dhe i merr jetën ish-gruas Sarah Wellgreen u zhduk tetorin e kaluar dhe që prej asaj kohe nuk ka asnjë gjurmë prej saj. Pavarsisht se trupi nuk
Pa nisur akoma, kryetari i bashkisë Tropoja pushon 43 punonjës nga administrata Emërimet dhe pushimet nga puna në bashkitë e vendit vazhdon të jetë një problem. Një denoncim është bërë publik për
INTERVISTA/ Ylli Shameti rrëfen largimin nga Kukësi: Kam akoma për të dhënë, te Gjilani kemi projekt serioz Ish-kapiteni legjendar i Kukësit, Ylli Shameti ka folur në një intervistë ekskluzive për Albeu.com, dhënë gazetarit Gerl
Dashuria e vërtetë akoma ekziston, kjo histori e këtij aktori e provon Ok nëse mendoni se historitë romantike te dashurisë kanë mbaruar gaboheni, sepse historia e këtij aktori do t’ju bëjë pë
"Fillim i mbarë gjysma e punës", por Luana Vjollca ben gafën akoma pa nisur emisionin (VIDEO) Luana Vjollca sonte në mbrëmje fillon emisionin e saj ‘Shiko kush luan’ ku është dhe autore . Gjithashtu moderatorja
Shqiptarët i komentuan rruazat, por s'kanë parë akoma veprimin e fundit të Anwar (FOTO LAJM) Anwar dhe dua janë kthyer ndër çiftet më të komentuara të shoëbizit botëror dhe shqiptar. Në fillim çifti kapej mat e
"S'keni parë gjë akoma", aktorët e Kalifornia me shofer privat (VIDEO) Shumë shpejt në televizionin Klan pritet të nisë spektakli i humorit i ndryshuar tanimë në kast, por edhe në idenë e tij
"Rama është shefi im i madh", Tahiri nxjerr fotot në gjykatë: S’ka bir k*rve, ju s’keni parë asgjë akoma Zbardhet qendrimi i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri në seancën gjyqësore të zhvilluar sot në gjykatën e Krimev
"Familje", Dua dhe Anwar i paskan bërë gjërat akoma më serioze (FOTO LAJM) Historia e dashurisë se Dua Lipës dhe Anëar Hadid ka vetëm pak muaj, megjithatë gjërat mes tyre po avancojnë shumë shpej
Hysaj: Akoma nuk më besohet që kam shënuar gol Kapiteni i Kombëtares në ndeshjen e sotme, shënoi edhe një gol, ndërsa në intervistën për “Supersport” tregoi se nuk po
Pa nisur akoma, pas Çiljetës largohet një tjetër konkurente nga "Dance With Me" (FOTO LAJM) Valer Kolnikaj rrezikon të mbetet pa partnere në “Dance with me”, pasi të gjitha partneret e tij po largohen! Këngëta