999 rezultate për

akil

Një tjetër lajm i keq për Argjentinën dhe Messin pak orë para ndeshjes vendimtare Formacioni i dobët, me të cilin do të luajë sot Kroacia si edhe zelli nigerianëve duket se do t'a bëjnë të vështirë kual
"Akili", maçoku i shurdhër parashikon fituesin në Rusi-Egjipt Parashikimi i parë ishte i saktë dhe ai e provoi sërish. Pasi gjeti suksesin e Rusisë në ndeshjen me Arabinë Saudite, Ak
Macja Orakulli Akil zgjedh parashikimin e saj për ndeshjen hapëse të Botërorit (FOTO LAJM) Tifozët rusë mund të jenë të lumtur para ndeshjes hapëse me Arabinë Saudite, duke qenë se orakulli Akil, ka parashikuar
Nga derri te macja/ ja kë zgjedh "Akil" për ndeshjen e parë Vetëm një ditë na ndan nga nisja e Botërorit "Rusia 2018" dhe tifozët me zi po presin të bëjnë parashikimet e tyre.
Nuk ka medalje për Akil Gjakovan Akil Gjakova nuk e ka pasuar dot Nora Gjakovës, Distria Krasniqit dhe Fjolla Kelmendit, pasi nuk arriti të fitonte medal
Bima e Akilit, bima e mrekullive që shëron sëmundjet Ajo është konsideruar si lulja e mrekul;lisë për shkak të vlerave kurative që ka. Lulja e Akilit mund të shërojë shu
Bima e Akilit, bima e mrekullive që shëron sëmundjet Ajo është konsideruar si lulja e mrekul;lisë për shkak të vlerave kurative që ka. Lulja e Akilit mund të shërojë shu
Durrës, 21-vjeçari plumba ndaj dy vëllezërve Policia e Durrësit arrestoi sot 21-vjeçarin Gulit Stafa pasi ka qëlluar me armë në drejtim të furgonit ku udhëtonin dy
Arsimi edhe me tej "thember Akili" në shoqërinë kosovare 1. Çka është Deklarata e Bolonjës? Deklarata e Bolonjes, një formë dhe përmbajtje e re e shkollimit të lartë është n
Vuçiniç "thembra e Akilit" për Juven Kondicioni fizik i malazezit, Mirko Vuçiniç frikëson tranjerin e Juventusit, Antonio Conte, në prag të sfidës me Interin
Vatikani shenjtëroi sot të parën australiane, Makillop Papa Benedikti kanonizoi sot Motrën e Nderit, Mari Makillop, si e shenjta e parë nga Australia. Mijëra australianë u