999 rezultate për

akbn

1.5 milion dollarë dëm shtetit, ish-kreu i AKBN shpëton nga burgu Gjykata e Apelit të Tiranës, ka ndryshuar masën “në arrest shtëpie” për ish-drejtorin e Hidro-karbureve në AKBN, Klodian
Mbi 1 milion dollarë dëm ndaj shtetit, si u "arratis" një ditë para arrestimit ish-drejtori i OST Detaje të reja janë zbardhur nga arrestimi i urdhëruar nga Prokuroria e Tiranës në lidhje me aktivitetin e personave, pu
Mospërmbushja e detyrimeve, AKBN masa ndaj subjekteve minerare Ne kuadrin e monitorimit te aktivitetit minerar ne vend, Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore, ka marre nje sere masas
Gjiknuri paralajmëron revokim të licencave për shkelësit në Bulqizë Ministri i Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri gjatë një takimi me përfaqësues të Agjencisë Kombëtare të Burimeve N
AKBN shkurton afatet për pajisjen me vërtetim Agjencia Kombetare e Burimeve Natyrore ka vendosur një afat 10 ditor per te paren dhe tete ditor per te dyten për marrje
AKBN thirrje subjekteve minerare: Paguani në kohë detyrimet Agjencise Kombetare e Burimeve Natyrore u ka bërë sërish sot thirrje të gjitha subjekteteve të marrin masa për shlyerjen
AKBN pezullon lejet e shfrytezimit per mineralet per disa subjekte ne Bulqize Pas ngjarjeve të fundit të ndodhura në minierën e kromit në Bulqizë ku humbi jetën një minator dhe u plagosen disa të tj