999 rezultate për

ak-47

Ndodh në Rusi, lojtari shpallet njeriu i ndeshjes dhe merr dhuratë AK-47 Në Rusi të shpërblejnë me armë. Kjo i ka ndodhur portierit Saveli Konov që pas ndeshjes së hokejit u shpall njeriu i
NATO fut në përdorim legjendarin AK-47? (FOTO LAJM) Një numër i madh vendesh të NATO-s janë duke kryer stërvitje ushtarake në Poloni në kuadër të përgjigjes së shpejt kundr
Feston me armë gjatë dasmës, vret mysafirët (VIDEO) Një ceremoni martese në Pakistan u mbyll tragjikisht kur një person nisi të qëllonte në ajër me automatik të tipit AK-47
Letër dhe 2 plumba AK-47, ISIS kërcënon ministrin italian Ministri i Drejtësisë i Italisë, Andrea Orlando, ka marrë sot një letër kërcënuese nga ISIS, e cila përmbante edhe dy pl
Arrestohen tre shtetas për armëmbajtje pa leje Tre të rinj të moshës 17-21 vjeç janë arrestuar nga blutë e Shkodrës për armëmbajtje pa leje. Policia e Shkodrës ka seku
E pabesueshme, 10 vjeçarja gjuan me kallashnikov AK-47 (VIDEO) Kjo është një vajzë 10 vjeç nga Arabia Saudite, e cila gjuan me një kallashnikov AK-47. Në video shikojmë se ajo e ka të
Arrestohet një i dyshuar për vrasje Policia rajonale e Pejës ka arrestuar sot një person që dyshohet për vrasje. Bëhet fjalë për shtetasin V.S, 35-vjeç
Policia konfiskon tre AK-47 dhe katër revole Policia Rajonale e Prishtinës në 24 orët e fundit ka konfiskuar tre kallashnikovë dhe katër revole. Të dyshuarit në të g
Shefi lejon punonjësin ta qëllojë me AK-47 (VIDEO) Reklama e mirë shet mallin thuhet por që do shkonte puna deri në këtë pikë askush nuk e kishte menduar. Shefi i një komp