999 rezultate për

ajrit

I plasi jastëku i ajrit i kamionit, niset me helikopter drejt Tiranës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mat. Mësohet se një person është plagosur në kokë, pasi ka plasur jas
Reshje shiu në gjithë vendin, si pritet të nisë java Ditën e sotme priten reshje priten reshje të dobëta në të gjthë territorin. Temperaturat: Temperaturat minimale dh
Parashikimi i motit për nesër: Rikthehen reshjet e shiut pasdite Dita e nesërme do të vijojë me kthjellime dhe vranësira gjatë orëve të paradites. Ndërsa pasditja do të sjellë shtim
Vranësira por rritje temperaturash, çfarë ndodh sot me motin Sipas MeteoAlb mbetemi edhe ditën e sotme në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme, të cilat do të diktojnë kthjellim
Rrëmbimi i Jan Prengës, Gjykata liron babain e Altin Hajrit Gjykata ka liruar sot nga burgu shtetasin Bajram Hajri, i cili është një nga të akuzuarit për rrëmbimin e Jan Prengës.
KORONAVIRUSI/ Përgjysmohet ndotja e ajrit në Londër, Romë, Paris dhe Milano Niveli i ndotjes së ajrit në Londër, Milano, Romë dhe Paris ka rënë në mënyrë drastike që kur u vendosën masat e izolimi
Vetëizolimi njerëzor po e rikthen natyrën në jetë Pandemia e koronavirusit është një kohë shumë e çuditshme, e pasigurt për të gjithë ne. Cikli i lajmeve duket se po n
Në këtë ndërtesë lulëzon një “park” më vete (FOTO LAJM) Arkitekti i famshëm italian, Stefano Boeri, do krijoje qytetin e pyjeve në Liuzhou të Kinës ku do të strehojë rreth 30
MOTI/ Nesër mos dilni pa çadër nga shtëpia! Gjatë ditës së nesërme, territori shqiptar do të përfshihet serish nga reshjet në pjesën më të madhe të vendit. Sipa
Rrëmbimi e Jan Prengës, Gjykata Speciale vendos sekuestro për 3 e pronat Altin Hajrit Ditën e sotme Gjykata Speciale ka dhënë sot vendimin për vendosjen nën sekuestro të pronave të disponuara nga shtetasi A
Zbardhet dëshmia e bashkëshortes së Altin Hajrit: Resortin e menaxhon vjehrra Altin Hajri është një prej personave të shpallur në kërkim nga policia për rrëmbimin dhe zhdukjen e Jan Prengës. Poli
Sekuestrimi i resortit luksoz, flet gruaja e Altin Hajrit Teksa forcat e ndërhyrjes së shpejte u zëvendësuan me bujë në hyrje të resortit Golden nga Operacioni Forca e Ligjit, po
Gruaja e Altin Hajrit: Në dhjetor u kthye në Shqipëri, bëri 2 vite burg në Holandë! Teksa forcat e ndërhyrjes së shpejte u zëvendësuan me bujë në hyrje të resortit Golden nga Operacioni Forca e Ligjit, p
Dosja i kalon SPAK-ut! Publikohen pamjet e sekuestrimit të pasurisë së Altin Hajrit (VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga fillimi i operacionit Forca e Ligjit dhe sekuestrimin e kompleksit “Golden” në
Babai i Elton Hajrit mohon akuzat ndaj të birit: E kanë arrestuar kot! Babai i të arrestuarit si i dyshuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, Elton Hajrit, tha përpara kamerave se djal
Dëshmia e Elton Hajrit: Punoja kamarier, s’kam lidhje me rrëmbimin e Prengës! Elton Hajri është kushëriri i vëllezërve Altin dhe Leonard Hajri. Ai është arrestuar pasi sipas policisë dhe prokuro
Në Tetovë tashmë nuk vlejnë masat kundër ndotjes së ajrit Në Tetovë tashmë nuk vlejnë masat për mbrojtje nga ndotja e ajrit, sepse grimcat PM10 janë nën pragun e definuar, inform
Niveli alarmant i ndotjes, si po vdesin shqiptarët Ndotja e lartë e ajrit në Kosovë po vazhdon të rrezikojë shëndetin e qytetarëve, kësisoj vlerësohet se po shkakton qindr
Ndotja në nivele alarmante, si po merr të tatëpjetën cilësia e ajrit në Tiranë dhe Shkup Cilësia e ajrit, ujit dhe tokës ku jetojmë, pa diskutim që janë një përcaktues i rëndësishëm i cilësisë së jetës që ne b
Qytetarët të shqetësuar për ajrin e ndotur në Prishtinë Në komunën e Prishtinës tash e sa ditë qytetarët po përballen me erë të rëndë dhe tym. Ajri i ndotur i cili po ndodhë si