999 rezultate për

ajeti

Xhaka-Ajeti, djemtë futbollistë, prindërit aksionerë Si duket sezoni i ardhshëm do të jetë një sezon i madh për skuadrën e Llapit. Prindërit e dy futbollistëve Granit Xha
Albian Ajeti del blof, tha se nuk u ftua nga Shqipëria Futbollisti me origjinë nga kosova, Albian Ajeti vetëm pak ditë më parë, u ankua se nuk ishte ftuar nga Kombëtarja e Shq
Zgjodhi Zvicrën para Shqipërisë, mbetet jashtë Botërorit Sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti, ku jo shumë larg refuzoi Kombëtaren e Shqipërisë për të luajtur për atë të Zvicrës, mës
Albian Ajeti: Kurrë nuk kamë marrë ndonjë ftesë nga Shqipëria Albian Ajeti ka trazuar ujërat në ambjetin kuqezi me një deklaratë të tij. Ai prej muajsh shihej si tradhtar nga tifo
Një tjetër "tradhtar" pranon ftesën e Zvicrës (FOTO LAJM) Albian Ajeti, vëllai i Arlind Ajetit nuk do të veshë ngjyrat kuqezi, por ato të Zvicrës. Ashtu si me rastin Xhaka, e
Super Ajeti, shënon dy gola në fitoren e Baselit ndaj Young Boys (VIDEO) Sulmuesi nga Kosova, Albian Ajeti ka vazhduar shkëlqimin në futbollin zviceran, ku ka qenë i jashtëzakonshëm për Baselin
Albian Ajeti me rikthimin si titullar në formacion kushton më shumë Albian Ajeti po shkëlqen këtë sezon në kampionatin zviceran, ku u rikthye te Baseli pas një aventure të shkurtër në Augs
Arlind Ajeti mbrojtësi më i mirë në Serie A (FOTO LAJM) Arlind Ajeti ka statistika të jashtëzakonshme si përket ndeshjeve të zhvilluar në shtëpi këtë sezon 2017/18. Mbrojtës
Trajneri i Crotones thur elozhe për Ajetin pas performancës ndaj Atalantës Arlin Ajeti ishte protagonist ditën e djeshme me skuadrën e Krotones, teksa mori një pikë përballë Atalantës së Berishës
Sulmuesi i Milanit për Ajetin: Më ka nxirë jetën gjatë gjithë ndeshjes Patrick Cutrone ka lavdëruar mbrojtësin e Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti, për të cilin tha se është më i vështiri me
Ajeti humb përballjen kundër Hysaj, për shkak të kartonave Arlind Ajeti ka humbur shansin për të qenë në fushën e lojës në ndeshjen e fundit të Serisë A këtë edicion. Mbrojtës
Ajeti: Tani duhet të përqëndrohemi te Kupa e Italisë Arlind Ajeti duket i lumtur nga aventura e tij me Crotonen. Disfata me Juventusin në kampionat i ka lënë një shije jo sh
Sulmuesi shqiptar më i mirë i muajit tetor në Zvicër (FOTO LAJM) Sulmuesi Albian Ajeti është duke kaluar momente shumë të mira te skuadra e tij e re Basel, ku po shënon dhe asiston K
Ajeti goditet nga djali i tij (VIDEO) Arlind Ajeti është ftuar për ndeshjen miqësore që Shqipëria do ta zhvillojë ndaj Turqisë Mbrojtësi i Kombëtares shqip
Ajeti dhe Xhaka në formacionin më të mirë të javës në Zvicër Taulant Xhaka dhe Albian Ajeti janë përzgjedhur në formacionin më të mirë të javës në Superligën zvicerane. Dyshja shqip
Albian Ajeti gjen golin me Baselin (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti ka realizuar golin e parë me skuadrën e Bazelit menjëherë pas rikthimit te kampionët e Z
Ajeti sinjal Spanjës dhe Italisë, pjesë e formacionit të javës në Itali Paraqitja e shkëlqyer ndaj Interit dhe mënyra se si zhduku nga fusha e lojës Mauro Ikardin, ka sjellë vlerësime shumë të
Ajeti: Vuajtëm në fillim dhe në fund të ndeshjes, jemi si një familje Arlind Ajeti pas ndeshjes me Maqedoninw u shpreh se minutat e para dhe të fundit ishin të vështira, por në përgjithësi k
Ajeti: Maqedonia do të luajë futboll, nuk do të flitet për asgjë tjetër Arlind Ajeti është shprehur në konferencë për shtyp para ndeshjes me Maqedonisë duke e cilësuar kundërshtarin të vështir
Pas Memushajt, Bologna kërkon një tjetër lojtar të kombëtares Bologna mund të jetë destinacioni i radhës për dy futbollistë të kombëtares sonë, Arlind Ajeti dhe Ledian Memushaj. Së f