999 rezultate për

ajet

TË GJITHA DETAJET/ Arrestime dhe sekuestrime pasurish, çfarë bën sot Forcat Speciale në Elbasan Prej orëve të para të ditës së sotme strukturat e Policisë së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan, mbështetur nga S
Zbardhen detajet rrënqethëse nga djegia e trinjakëve në Durrës Dalin detaje të reja nga tragjedia në Rromanat ku humbën jetën 3 të miturit e seksit mashkull, trinjakë. Sipas buri
Ajeti sinjal Spanjës dhe Italisë, pjesë e formacionit të javës në Itali Paraqitja e shkëlqyer ndaj Interit dhe mënyra se si zhduku nga fusha e lojës Mauro Ikardin, ka sjellë vlerësime shumë të
Të dyshuarit mohojnë vrasjen e Aulonit, ja detajet e reja Dy të miturit, të cilët u arrestuan të dielën, si të dyshuar për vrasjen e 16- vjeçarit, Aulon Zeka, kanë dalë të hënën
Detajet më të fundit nga hetimi për vdekjet në QKUK Akoma nuk ka ndonjë përgjigje konkrete në lidhje me vdekjet e dyshimta që kanë ndodhur kohëve të fundit në QKUK. Drej
Detajet e horrorit në Itali, si u vra foshnja shqiptare nga dy qen pitbull Lajmi i tmerrshëm i vdekjes së një foshnje shqiptare vetëm një vjeç e cila vdiq si pasojë e sulmit nga dy qen pitbull tr
Qeveria fsheh detajet për themelimin e ushtrisë Objektiv parësor i Qeverisë Haradinaj është shndërrimi i Forcës së Sigurisë në Forcë të Armatosur. Por në kabinetin e
Detajet! Ja çfarë bëri biznesmeni shqiptar para se t’iu bllokonte 4 mln euro pasur Tregtari i hidrosanitareve Nikolin Janina, dyshohet se mund të ketë pasur dijeni mbi mbërritjen e letërporosive nga auto
Gjendet trupi i pajetë i një gruaje në Gostivar Trupi i një gruaje të paidentifukar është gjetur në një rrugë lokale në Gostivar. Siç informojnë nga MPB, rasti është
Gjendet trupi i pajetë i një 17 vjeçari në Prishtinë (FOTO LAJM) Një person rreth moshës 17 vjeçare është vrarë sot në Prishtinë Trupi i tij është gjetur rreth orës 11:00, tek shkoll
Festë dhe uiski, vrasësi i kriminelit serb "Arkan" tregon detajet e ekzekutimit Dragan Nikolic Gagi, i cili po e vuan burgimin prej 30 viteve në burgun e Pozharevcit, në rrëfimin ekskluziv për gazetën
Flet vrasësi i Arkanit, tregon detajet e frikshme gjatë dhe pas ekzekutimit Dragan Nikolic Gagi, i cili po e vuan burgimin prej 30 viteve në burgun e Pozharevcit, në rrëfimin ekskluziv për gazetën
Zbulohen të gjitha detajet e dasmës së shumëpritur (FOTO LAJM) Ata sot martohen dhe sërish publiku di shumë pak për historinë e tyre të dashurisë. Kanë dashur t’i mbajnë për vete
DETAJET/ Jahti me 4 tonë kanabis, ku po heton policia Disa ditë pas kapjes së tre shqiptarëve me 3.9 tonë drogë në një jaht në brigjet e Italisë, Policia referon dosjen e ngj
Nxirret trupi i i pajetë i të riut kosovar nga deti, u fut për të shpëtuar shokun Policia ka njoftuar se personi i cili u u fut per t’u lare ne Shengjin, ne plazhin e njohur si “Rana e hedhur”, eshte nx
Vlorë, dërgohet i pajetë në spital 38-vjeçari Një 38-vjeçar ka mbërritur pa jetë në spitalin e Vlorës në mesnatë. Sipas uniformave blu, familjarët kanë deklaruar se
Disa nga detajet që dallojnë produktet origjinale nga imitimet (FOTO LAJM) Ndoshta ju ka ndodhur që të bini pre e disa produkteve që janë pretenduar se janë origjinale por në fakt thjesht kanë qe
Zbardhen detajet, pse u qëllua me armë nga të rinjtë pronari i lokalit Vazhdojnë hetimet në lidhje me atentatin që iu bë dje pronarit të një lokali dje në qytetin e Laçit. Policia bën me
Zbardhen detajet për rinovimin e Perisiç me Interin Ivan Perisic është gati për zgjatur bashkëjetesën me zikaltërit e Interit deri në vitin 2022. Paga e tij tashmë kap s
Vrasja e politikanit, detajet e ngjarjes së rëndë Ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmë në Cirniçe të Shkupit, ku djali goditi me thikë për vdekje babain e tij, tronditi mbarë