999 rezultate për

ajer

Policia sqaron ngjarjen në Vlorë: Një person qëlloi me armë në ajër, në pranga dy të rinj Policia e Shtetit ka sqaruar ngjarjen në Vlorë, ku një person qëlloi me armë zjarri. Edhe pse u raportua për një pers
Avokati i njohur shqiptar: U preka nga COVID-19, i lutesha Zotit për pak ajër Avokati Idajet Beqiri i njohur për publikun si një prej pjestarëve të emsionit “Me Zemër të Hapur” në News 24, i ftuar s
Aksident i rëndë, makina "fluturon në ajër" këmbësorin në autostradë Një aksident ka ndodhur në autostrdën Lezhë-Shkodër, ku një automjet ka përplasur një këmbësor. I plagosuri është tra
"Çmendet" adoleshentja, qëllon në mes të natës me armë (VIDEO) Një adoleshente që mesa duket i pëlqen aventurat ekstreme, ka bërë një veprim të rezikshëm teksa ka marrë armën e ka q
Futbollisti i Bajernit në telashe, rrezikon të dënohet me 5 vite burg Mbrojtësi i Bajernit, Zherom Boateng në telashe të mëdha. Futbollisti me origjinë ganeze, i cili aktivizohet te komb
Makina "fluturon" në ajër këmbësorin, kamera fikson pamjet e frikshme (VIDEO) Nje tjetër video me pamje të rënda është publikuar ditën e sotme. Bëhet fjalë për një aksident ku makina përplas një
Bayern në Kupë ndaj ligës së 5, ekipi modest: Arritje nëse nuk pësojmë 8 gola si Barcelona Bajerni i Mynihut do të zhvillojë një takim ndaj ekipit modest të Gjermanisë, Duren. Kjo skuadër është në ligën e pes
Dasho: Maskat nuk kanë efekt në ambientet e jashtme, virusi nuk qëndron në ajër Vendimi i qeverisë për mbajtjen e detyrueshme të maskave edhe në ambientet e hapura ka ngritur shumë pikëpyetje. Ky ligj
Mrekullia, çanta e shkollës i shpëton jetën nxënësit Një nxënës shkolle është shpëtuar nga çanta e shkollës, pasi një makinë i ka kaluar përsipër në Kinën lindore. Pamjet
Ylli i PSG përjeton tmerr, avioni shfaq probleme në ajër Mbrojtësi i PSG-së, Alesandro Florenzi, ka kaluar një moment të vështirë teksa po udhëtonte për t’u grumbulluar me Itali
Ishte në zyrat e Bayern Leverkusen, dështon në minutat e fundit transferimi i Rashicës Milot Rashica do të qëndrojë te Verder Bremen të paktën deri në janarin e vitit 2021 pasi transferimi i tij në një tjetë
Aksident horror, makina hedh 30 metra në ajër babain e 3 fëmijëve (VIDEO) Një aksident horror ka ndodhur në Britaninë e Madhe ku një çiklist përplaset nga një shofer duke e hedhur atë në ajër.
Eriksen nuk bën "hajër", Vidal i preferuari i Contes Vidal është zyrtarisht futbollist i Interit, por pyetja që bëhet në këto momente është: çfarë do të bëhet me Christian E
Makina "fluturon" në ajër motoristin dhe pasagjerin e tij në Durrës Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Plepa-Ndroq, ku një automjet është përplasur me një motor në të cilin po
Plot 8 gola, Bayern e nis aty ku e la (VIDEO) Bajerni i Mynihut nuk tregon mëshirë as në javën e parë të kampionati gjerman. Kampionët e Gjermanisë dhe Europës shkatë
Gjuzi tregon "sekrete" profesionale: Hidhet në ajër e shënon rrafishatë (VIDEO) Ditën e sotme deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, ku ka treguar një "sekret" profes
Qëlluan me armë në ajër, "Shqiponjat" vënë në pranga dy vëllezërit Policia e Kolonjës ka finalizuar operacionin policor "Novosela" duke arrestuar dy vëllezër. Operacioni nga Komisariat
Makina i rrotullohet 180 gradë në ajër, gjen vdekjen 35 vjeçari shqiptar Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën një shqiptari në Itali. Makiana e tij sipas mediave fqinje, ka dalë nga rrug
"Të q**sha policinë", Meguajër goditi dhe ofendoi forcat e rendit! Zbardhet dosja që fundos mbrojtësin Herri Meguajër u përfshi në një konflikt në ishulin grek Mikonos. Fillimisht u aludua se mbrojtësi i Mançester Junajtid
Jahti shpërthen në flakë, gruaja "fluturon" në ajër (VIDEO) Një jaht i vogël ka shpërthyer teksa po mbushej me karburant, e si pasojë gruaja që ndodhej mbi të ka “fluturuar” disa m