999 rezultate për

ajĂr

Kolumbi, për disa sekonda shembet ura gjigante Chirajara (VIDEO) Me anë të një shpërthimi të kontrolluar u shkatërrua ura Chirajara në Kolumbi, pasi nëntë vetë humbën jetën në një shemb
Ndëshkohet me karton të verdhë, mbrojtësi meksikan vendos rekord në Kupën e Botës Mbrojtësi i Meksikës, Jezus Gajardo nuk harxhoi aspak kohë për të treguar se ishte edhe ai në këtë Kupë Bote. Ai u n
Princeshë Qajar, simboli i bukurisë: 13 meshkuj vranë veten se ajo i refuzoi Bukuria është një gjë që çdo grua do të donte ta kishte, dhe të qënurit në qendër të vëmendjes i ka bërë njerëzit të shk
Pamje të rënda, lushnjari xheloz masakron gruan me sqepar (VIDEO) Krimi i rëndë i të premtes në Lushnje, ku Tajar Kazanxhi vrau bashkëshorten Natasha Kazanxhi me sqepar, dyshohet se ka n
Çmendet burri nĂ« LushnjĂ«, masakron pĂ«r vdekje gruan GjatĂ« ditĂ«s sĂ« sotme njĂ« ngjarja e rĂ«ndĂ« ka ndodhur nĂ« fshatin Plug tĂ« LushnjĂ«s, ku njĂ« burrĂ« ka masakruar me sende tĂ« f
Basha: Shpenzon pĂ«r tĂ« hipur menderen nĂ« tajaret e botĂ«s
 (VIDEO) Lulzim Basha ka marrĂ« pjesĂ« nĂ« ditĂ«n e 16 tĂ« protestĂ«s sĂ« opozitĂ«s dhe bashkĂ« me fermerĂ«t nĂ« çadrĂ«n e PD-sĂ« deklaroi se
Juve pazar te Besnik Hasi (FOTO LAJM) Jo vetëm emra të mëdhenj për të ardhmen e Juventusit, por edhe të rinj që japin shpresë. Sipas asaj që shkruan "Calciome
Kur fitoren ta jep një super-rofeshatë (VIDEO) Rofeshatë spektakolare. Dhe bukuria shtohet kur goli të jep fitoren në minutat e fundit. Duartrokitjet janë të merituara