999 rezultate për

aida

Aida Shtino në mbështetje të protestuesve për shembjen e Teatrit Kombëtar (FOTO LAJM) Mes protestuesve në shesh është vënë re edhe prania e ish-moderatores së emisionint “Njerëz të Humbur”, Aida Shtino.
"Do t'iu urrej gjithë jetën", reagimi i ashpër i Aida Shtinos për Teatrin (FOTO LAJM) Një pjesë e madhe e artistëve shqiptar kanë reaguar për shëmbjen e Teatrit Kombëtar duke e quajtuar atë si ditë zie për
Aida Shtino siç nuk ju a pret mendja, pozon nga makina super luksoze (FOTO LAJM) Me siguri asnjëri prej jush nuk e ka harruar moderatoren e një prej emisioneve më të ndjekur dikurë, Aida Shtinon. Mo
Me këngën e Eurovizion, Elhaida Dani përshëndet nga dritarja pas 1 muaji izolim (VIDEO) Elhaida Dani prej thuajse një muaji ndodhet e izoluar në shtëpinë e saj në Trieste të Italisë. Gjatë këtyre ditëve ajo k
I përmendin emrin në emision, Aida Shtino reagon ashpër ndaj Arbanës (FOTO LAJM) Më 14 Mars, në emisionin e Arbana Osmanit "Dua të të bëj të lumtur" pas 53 vjetësh një burrë takoi për herë të parë nën
Plas sherri, Aida Shtino i përvishet Arbana Osmanit: Asnjë pikë etike s'keni! (FOTO LAJM) Pavarësisht mungesës për shumë vite në televizion, Aida Shtino njihet si moderatorja e "Njerëzve të Humbur", emision i c
Kaloi Vettingun, Aida Hajnaj kandidate për BKH-në Është konfirmuar në detyrë numri dy në policinë e shtetit Aida Hajnaj. Ajo që përbën çudi në dhënien e vendimit, ësht
Ish-drejtori i Barçës: Ronaldo dhe Messi mund të luajnë në një skuadër Ish-drejtori i Barcelonës, Ariedo Braida ka thënë se nuk është e pamundur që Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo të luajn
Ish-drejtori i Barcelonës: Messi mund të largohet nga katalanasit Ish-drejtori sportiv i Barcelonës, Afriedo Braida, ka thënë se nuk është e pamundur për Lionel Messin të largohet nga Ba
"E vështirë të ngjitem në skenë", Elhaida Dani shpreh pikëllimin (FOTO LAJM) Elhaida Dani prej kohësh është bërë pjesë e shfaqjes artistike “Katedralja e Parisit”, ku ajo luan rolin e Esmeraldës. K
Restoranti që bën byrek shqiptar e tavë kosi në Manhatan (FOTO LAJM) Nju Jorku, një nga qytetet më të mëdhenj në botë, e tepër të njohur për gamën shumë-ngjyrëshe të restoranteve, ka mes ty
Elhaida shënon një tjetër sukses, këngëtarja emocionohet nga publiku: Një ëndërr (FOTO LAJM) Këngëtarja Elhaida Dani, e cila është shumë e dashur për publikun shqiptar, vazhdon me sukseset e saj nëpër vende të nd
Fotografja Lituaneze tregon ndryshimin e grave para dhe pasi bëhen nëna (FOTO LAJM) Fotografes nga Lituania, Vaida Markeviciute-Razmislavice, i erdhi një ide e thjeshtë dhe e pazakontë ne mendje – t’i fot
Aksidenti i frikshëm, babë e bijë shpëtojnë mrekullisht (VIDEO) Ky është momenti kur një baba nxjerr nga makina vajzën e tij pak sekonda përpara se të ndodhte një aksident i frikshëm.
I shpallur në kërkim, gjendet i vdekur i biri i Osama bin Laden Zyrtarët e inteligjencës amerikane kanë njoftuar për vdekjen e Hamzas, djalit të themeluesit të grupit militant, al-Kaid
Rishfaqet Aida Shtino, tani në një tjetër parti politike (VIDEO) Partitë opozitare janë bashkuar sot për të firmosur marrëveshjen e koalicionit opozitar, marrëveshje e cila sjell unanim
"Bëja qejfin sheikut", shpërthen keq Elhaida Dani (VIDEO) Edhe pse fenomeni i vajzave eskorta është i ndjeshëm në të gjithë botën, shpeshherë edhe vajza të cilat kanë punuar shum
Elhaida flet troç: Italia më plotësoi ëndrrat Për Elhaida Danin Italia është vendi që e bëri të arrinte suksesin, pa marrë parasysh faktin që vinte nga një shtet tjet
"A mërzitet burri kur vjen vonë në shtëpi?", Elhaida vihet në siklet nga fëmijët Elhaida Dani ka qenë e ftuar këtë mbrëmje në Piter Pan ku u vendos para pyetjeve të sinqerta të fëmijëve të cilët nuk ha
Sakrificat e nënës: Djalin 18 muajsh e dërgova me një të panjohur në Shqipëri Kur miqtë vijnë nga larg edhe emocionet i sjellin më të forta. Këtë do na e tregojë Aida dhe djali i saj Peter të cilët