999 rezultate për

ahmet

Humb jetën 29 vjeçarja në një aksident në rrugën Prishtinë-Mitrovicë Një 29-vjeçare ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra nga goditja e një veture në rrugën nacionale Prishtinë – Mi
Ministri Arben Ahmetaj bëhet baba Mëngjesin e sotëm, Ministri i Financave Arben Ahmetaj është bërë baba për herë të tretë. Ai ka dy vajza, Livia dhe Ke
Qytetarja batuta me Ahmetajn: Qenke më i madh kështu, se në televizor! Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministri i rindërtimit Arben Ahmetaj dhe kryebashkiaku i Shijakut, ishin sot në Xh
Sot është ditëlindja e liderit të BDI, Ali Ahmeti, ja biografia e tij Ali Ahmeti lindi më 4 janar të vitit 1959 në fshatin Zajaz të Kërçovës, Republika e Maqedonisë. Angazhimi politik i
Aksident zinxhir në aksin Prishtinë-Mitrovicë, përplasen 15 automjete Një aksident masiv ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar 15 p
Ahmetaj gëzon dy familje për Krishtlindje: Ma la porosi Rama që çelësin t'ja jap zonjës! (VIDEO) Ditën e sotme ministri i Rindërtimit Arben Ahmetaj ishte në Shijak ku bashkë me kryetarin e bashkisë, u dorëzoi çelësat
"Mjaft luajte me mua", Dhurata Ahmetaj sapo konfirmoi ndarjen nga Xherdan Shaqiri (FOTO LAJM) Në prill të këtij viti, të gjitha mediat zienë nga lajmi i lidhjes më të re në shoëbiz-in shqiptar, këngëtates Dhurata A
Publikohet filmi për veprimtarinë e Ali Ahmetit nga viti 1981 deri sot (Video) Është publikuar video përmbledhja për veprimtarinë e kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, nga viti 1981 deri sot. Ahmeti
Ndërron jetë nga COVID-19 mjeku i njohur shqiptar Mjeku i njohur kosovar, Nijazi Ahmeti, ka ndërruar jetë si pasojë e koronavriusit. Lajmin e ka bërë të ditur miku i
Video me Mimoza Ahmetin bëri namin në rrjet, reagon më në fund gazetarja (VIDEO) Pak ditë në parë në të gjitha rrjetet sociale u bë virale një video ku Mimoza Ahmeti, teksa ishte e ftuar në emisionin e
Mesazhi i Ahmetit për Bullgarinë Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, në një deklaratë për Kanal 5, tha se i mbështet bashkëqytetarët e tij maqedonas në mosmarrëv
I zoti i shtëpisë bën Ramën të heqë këpucët, kryeministri ia kthen me batutë Kryeministri Edi Rama shquhet për batutat popullore që bën me banorët dhe kështu ka ndodhur edhe këtë herë. I shoqëru
Rama u jep leksione basketbolli ministrave, Spiropali me vështirësi e kalon testin (VIDEO) Kryeministri, Edi Rama ka vizituar pasditen e sotme shkollën e re "Ramazan Subashi" në Marikaj të Vorës, prej nga ku ka
Ahmeti: Zaev rrezikon karrierën politike për të zgjidhur çështjen me Bullgarinë Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti komentoi intervistën e kryeministrit Zoran Zaev të dhënë për BGNES. Ahmeti vlerësoi se Z
Habit Ahmetaj: Jemi unik në botë, vetëm ne japim shtëpi falas Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj në Vizion Plus ka folur për proçesin e rindërtimit, duke sqaruar në cil
Ahmeti publikon fotografi nga Tirana: Çfarë masash janë këto me orë policore kur shkon në Shqipëri Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti thotë se çfarë masa janë këto në Kosovë me orë policore kur mundesh me shku në Tira
Dyshonte se gruaja e tradhtonte me ish-burrin, detaje nga vrasja e Ahmet Toskës Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë e ndodhur pak ditë më parë, ku u ekzekutua në sy të bashkëshortes Ahmet Tosk
Goditet me thikë një 17-vjeçar në Prishtinë Një person ka marrë plagë fizike si pasojë e therjes me thikë sonte në rrugën “Agim Ramadani” në kryeqytet. Lajmi për
"Nuk ka provë që e vrava unë", jepet vendimi për vrasësin e Ahmet Toskës Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg, për Fatmir Hoxhajn, i arrestuar për vrasjen e Ahmet Toskë
Ali Ahmeti: Jugosllavia, eksperimentet e para i bënte me shqiptarët e Maqedonisë 40 vite të aktivitetit të tij politik, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti i zbërthen në një intervi