999 rezultate për

ahmed

Casillas në histori, askush tjetër në Europë si ai Iker Casillas ne historine e futbollit. Me ndeshjen e djeshme kunder Rumanise, portieri i Portos arriti shifren e 166 nd
Zyrtare: Valon Ahmedi prezantohet te Maribori Futbollisti Valon Ahmedi u prezantua zyrtarisht me skuadrën e tij të re Mariborin dhe po ashtu zhvilloi dhe seancën e pa
Lojtari i Kombëtares U21 firmos për Mariborin Sulmuesi i Kombëtares Shpresa të Shqipërisë, Valon Ahmedi ka nënshkruar për skuadrën sllovene të Mariborit. 21-vjeçari i
Terroristi që kreu sulme në Paris qëndroi si refugjat në Preshevë (FOTO) Njëri nga terroristët të sulmeve në Paris ka kaluar nëpër Ballkan si refugjat, me një pasaportë siriane me emrin Ahmed A
Policia arreston 14-vjeçarin mysliman se shpiku një orë, Obama, NASA, Zuckerberg e përgëzojnë Një adoleshent mysliman i cili u arrestua pasi çoi në shkollë një orë të shpikur prej tij për të cilën mësuesit thanë se
Tronditëse, babai mbyt vajzat, ja shkaku (FOTO LAJM) Ky është një baba monstër, pasi ai nuk donte të shpenzonte për t'i arsimuar vajzat e tij dhe duket se zgjidhja më e mirë
Deklarata e presidentit të FSHF-së, reagon Ahmed Kalaja (FOTO LAJM) Imami i xhamisë së "Rrugës së Kavajës" në Tiranë, Ahmed Kalaja, ka reaguar pas deklaratës së presidentit të Federatës Sh
Fiton Chelsea (VIDEO) Chelsea ka arritur të fitojë 3:2 në ndeshje udhëtimi kundër Hull City. Skuadra londineze nuk ka gabuar në këtë sfidë
"Nuk jam Charlie. Jam Ahmed, vdiqa duke i mbrojtur ata që ironizonin fenë time" Postimi i shkrimtarit libanez, Dyab Abou Jahjah, nË twitter po bën xhiron e botës ndërsa është publikuar edhe nga shumic
Heerenveen kërkon talentin shqiptar nga Ohri (VIDEO) Futbollisti i përfaqësueses Shpresa të Shqipërisë, Valon Ahmedi është padyshim një ndër yjet në ngjitje të futbollit Shq
Shpresat mposhtin 3-2 Bahreinin Kombëtarja U21 ka fituar sot kundër Bahreinit me shifrat 3-2, e vlefshme për Turneun e Dubait që po zhvillohet në Emirat
Një shqiptar arratiset nga salla e gjyqit në Danimarkë Një 19 vjeçar shqiptar është arratisur në mënyrë spektakolare gjatë gjykimit në Gjykatën e Frederiksberg, në Danimarkë,
Lustrohet Ali Ahmedi, ish-inspektori i shërbimit sekret Komisioni i Lustrimit në regjistrin e personave që kanë rezultuar si ndjekës zyrtar dhe bashkëpunëtor të shërbimeve sekr
Reporteri filmon vdekjen e tij (VIDEO-FOTO) Samir Ahmed Assem është një prej 51 viktimave të cilët humbën jetën pranë selisë së Gardës Republikane egjiptiane në Kaj
Arrestohet kushuriri i Gaddafit Policia egjiptiane ka arrestuar kushuririn e Muammar Gaddafit. Ahmed Gaddaf al-Dam ishte bashkëpunëtroi më i ngushtë i l
Veles, frikë të jetosh në tokën tënde Shqiptarët janë të padëshiruar në qytetin e Velesit. Familja tetë anëtare Ahmedi, që jeton në Veles, përballet me maltre
Pas revulucionit Egjipti ndryshon qasjen për Kosovën Presidentja e Republikës së Kosovës Atifete Jahjaga priti sot në takim një delegacion nga Egjipti i kryesuar nga Ahmed F
Iran, brenda 8 muajve 300 varje Në tetë muajt e parë të këtij viti në Iran janë kryer 300 ekzekutime me varje. Lajmin e konfirmon i dërguari special i O
Zhvlerësimi i rialit, Ahmedinexhad fajëson Perëndimin Presidenti i Iranit Mahmud Ahmedinexhad ka fajësuar "armiqtë" e vendit të tij për rënien e ndjeshme të monedhës së vendi
Deklarata e Ahmedinexhad, Berisha: Ideologjia e tij si e Hitlerit Kryeministri Sali Berisha ka dënuar të shtunën ashpër deklaratën e fundit të Presidentit iranin Mahmud Ahmadinexhad kund