999 rezultate për

ahmed

Është martuar pesë herë, njihuni me 103 vjeçarin që mposhti koronavirusin Një 103-vjeçar në Pakistan ka mposhtur Covid-19, duke u bërë kështu edhe një nga të mbijetuarit me moshë më të madhe në
Covid-19, këtë vit Bajrami nuk do të falet në sheshin Skënderbej Ndryshe nga vitet e kaluara, këtë vit Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”. KMSH bën me dije se namazi i F
Arrestohen tre princër në Arabinë Saudite, mes tyre vëllai i Mbretit Arabia Saudite ka arrestuar tre princa një ditë më parë. Lajmi u dha nga Wall Street Journal, e cila e konsideroi këtë s
U premtoi punë e u mori 8 mijë euro, arabi mashtroi dy egjiptianë në Tiranë Një shtetas arab, i cili u arrestua me bujë, gati një vit më parë, dhe për këtë shkak u vendos nën hetim, vazhdon të mas
Valon Ahmedi nënshkruan për klubin kroat Listës së lojtarëve shqiptarë që aktivizohen në kampionatin kroat i është shtuar dhe një emër tjetër. Bëhet fjalë për
Vëllai i "El Cheka-s": Policia keqtrajtoi familjarët tanë Blerim Ahmedi, vëllau i Sheqerim Ahmedit thotë se policia e Kërçovës dje ka shqetësuar dhe maltretuar familjarët e tij n
Arrestohet për korrupsion zv.presidenti i FIFA-s Zv.presidenti i FIFA-a, Ahmad Ahmed është ndaluar mëngjesin e kësaj të enjte. Lidhur për motivet e këtij ndalimi ka d
Kurdët e Sirisë kërkojnë ndihmë për tu mbrojtur nga Turqia Udhëheqësja e kurdëve të Sirisë, Ilham Ahmed, ka kërkuar që një grup i vogël ndërkomëbtar të vendoset në kufi mes Sirisë
Papa Frençesku dhe Imami Sheikh Ahmed Al-tayeb, mesazh me puthje gjithë botës Papa Françeskum kreu i Vatikanit dhe Imami i al-Azhar Sheikh, Ahmed al-Tayeb, janë puthur në sy të gjithë botës në shenj
Denoncoi korrupsionin në futboll, vritet gazetari investigativ Një ngjarje e rëndë ka tronditur shtetin afrikan të Ganës dhe jo vetëm. Disa njerëz të armatosur kanë qëlluar për vdekje
Harroje Messin, sulmuesi i Nigerisë shënon këtë gol spektakolar (VIDEO) Nigeria ka shënuar edhe golin e dytë përballë Islandës. Sulmuesi Ahmed Musa bëri të pamundurën duke dribluar të gjith
Shikoni dy shpatat e shenjta të Titos, vinë nga një vend i largët (FOTO LAJM) Këto sëpata u konsideruan të shenjta, dhe njerëzit besonin se kishin fuqi magjike. Josip Broz Tito mori në vitin 1956 nj
DALIN SMS/ Hoxhë Ahmed Kalaja kërcënon hapur: Kthe lekët ose... (FOTO LAJM) Imami i xhamisë së Rrugës së Kavajës, Ahmed Kalaja ka bërë një denoncim publik në profilin e tij në Facebook ndaj një pe
Rrëfehet futbollisti: Zgjodha Shqipërinë se zemra më rreh kuqezi Valon Ahmedi ka zgjedhur Shqipërinë edhe pse kishte oferta nga Maqedonia. Ai është i lindur në Ohër, megjithatë zemr
Zbardhet dokumenti, ja çfarë i kërkoi qeveria KMSH-së për Ahmed Kalanë (FOTO LAJM) Në mediat online gjatë ditës së sotme qarkulloi lajmi se Komiteti Shtetëror për Kultet iu ka kërkuar zyrtarisht me anë t
Shkarkimi i imamit Ahmed Kalaja, e vërteta e dy letrave të qeverisë për KMSH Përveç debatit publik në rrjetet sociale dhe ndjesës së kërkuar më pas nga vetë futbollisti Andi Lila dhe imami Ahmed Ka
Qeveria kërkon shkarkimin e imamit Ahmed Kalaja? Vetëm pak ditë më parë në rrjetet sociale dy futbollistët e kombëtares Armando Sadiku dhe Andi Lila u përfshinë në një
VIDEOSKANDALI/ Reagon imami Ahmed Kalaja: Ishte në rafshin e humorit, u keqkuptua Regjistrimi i një videoskandali nga hoxhë Ahmed Kalaja me dy futbollistët e Kombëtares, Andi Lila dhe Armando Sadiku ku
Ahmed Kalaja reagon pas videos me Andi Lilen: Injorancë + dashakeqësi ... Një video "Live" e Hoxhë Ahmed Kalaja është bërë shumë virale sot në media për shkak se në të ishin të përfshirë dhe dy
Myslimania e vetme në Shtëpinë e Bardhë tregon pse u largua pasi Trump mori presidencën (VIDEO) Zyrtarja e Këshillit për Siguri Kombëtare, Rumana Ahmed, ishte e vetmja grua myslimane me shami në Shtëpinë e Bardhë, ku