999 rezultate për

ahmataj

Ahmataj: Marr përgjegjësinë e humbjes, humbëm kontrollin Julian Ahmataj, trajner i Luftëtarit, mori përgjegjësinë për disfatën e skuadrës së tij ndaj Kukësit. "Në radhë të pa
Luftëtari lufton për mbijetesë, Ahmataj: Do të jetë një sakrificë e madhe Stoli i Luftëtarit këto ditë, pësoi një ndryshim të rëndësishëm. Gentian Mezani iku nga stoli i bluzinjve dhe Julian Ahm
Teuta "lodh" Kukësin, kualifikimi në Durrës (VIDEO) Në prag të javës së 26-të të Superiores, kur “temperatura” po shtohet javë pas jave për shkak se tri skuadra do të zbres
Ahmataj do kampionatin me Tiranën Mbrojtësi me eksperiencë Julian Ahmataj, vlerëson këtë takim dhe flet gjithashtu edhe për startin me marsh kampionësh që