999 rezultate për

ahmataj

Tirana zyrtarizon trajnerin e derbit Tashmë është zyrtare. Julian Ahmataj largohet nga Tirana edhe me miratimin e bardhebluve. Lajmi bëhet i ditur nga klu
Tirana e "gjymtuar" para derbit, humb 4 futbollistët kyç Sikur të mos mjaftonte largimi i Julian Ahmataj, i cili mbetet ende për tu zyrtarizuar, Tirana ka një "mal" me probleme
ZYRTARE/ Julian Ahmataj largohet nga stoli i Tiranës Tirana e ka nisur javën e derbit në mënyrën më të keqe të mundshme. Julian Ahmataj nuk është paraqitur në stërvitjen e k
Tirana pret dorëheqjen e Ahmatajt, ja prapaskenat me elbasanasin para derbit Humbja ndaj Kukësit ka tronditur sërish klubin e Tiranës. Trajneri Julian Ahmataj rikthehet si çështje, teksa këtë herë
Ahmataj flet për ndeshjen ndaj Kukësi: Nuk kemi presion, futemi në fushë për fitore Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj doli në konferencën zyrtare për shtyp në prag të sfidës së javës së 14-të të Superlig
Çështja "Ahmataj", plas debati në "Pressing" Sulejman Starova, Anton Cicani dhe Ermal Tahiri kanë debatuar sa i takon çështjes “Ahmataj” te Tirana. Trajneri i Tiranë
Dorëheqja e Ahmataj, Sulçe: Vendimi i Tiranës ngre shumë pikëpyetje Julian Ahmataj mendon largimin nga Tirana, por diçka e tillë nuk është pranuar ende nga presidenca. Diçka, të cilën g
Deklarata pas ndeshjes, Ahmataj kërkon falje: Sakrifikova veten, presidenti më ka kërkuar të vijoj punën Trajneri i Tiranës, Juljan Ahmataj ka kërkuar falje për deklaratën e dhënë pas ndeshjes ndaj Skënderbeut, teksa ka zbulu
Ahmataj jep dorëheqjen, cfarë ka ndodhur mes tij dhe klubit Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj, i ka befasuar të gjithë pas humbjes kundër Skënderbeut. Në Supersport, Ahmataj nuk u
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës Tirana-Vllaznia Do të startojë në orën 18:00, “klasikja” e futbollist shqiptar mes Tiranës dhe Vllaznisë. Pritet që të luhet në një atmo
Tirana-Vllaznia, në prag të supersfidës flet Ahmataj Julian Ahmataj pret fitoren e Tiranës në sfidën e nesërme me Vllazninë. Në konferencën për shtyp para derbit të Shqip
Ahmataj flet pas barazimit me Teutën Julian Ahmataj, trajneri i Tiranës, pas sfidës me Teutën foli në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport. Skuadra e tij i
Super Tirana, Ahmataj debuton me fitore te bardheblutë (VIDEO) Tirana e ka nisur mirë fazën e dytë të Superligës, teksa ka mposhtur në transfertë Luftëtarin me shifrat 0-3. Debuti
Formacionet zyrtare: Luftëtari-Tirana, Ahmataj kërkon fitoren në debutim Tirana do të luajë ditën e sotme në orën 13:00 në transfertë përballë Luftëtarit. Një ndeshje e veçantë për bardheblu
ZYRTARE/ Kush është tranjeri i ri i Tiranës Nuk ka më dyshime! Juljan Ahmataj do të jetë trajneri i ri i Tiranës që do të pasojë Ardian Memën të larguar ditën e dje
Plas te Luftëtari, klubi pezullon trajnerin Ahmataj dhe 2 titullarë Nëpërmjet një deklarate për shtyp, klubi i Luftëtarit ka njoftuar pezullimin e trajnerit Juljan Ahmataj së bashku me zëv
Ahmataj: Duhet të kishim më shumë besim Luftëtari u ndal në barazim pa gola në Durrës, ndaj Teutës, teksa trajneri i skuadrës gjirokastrite, Julian Ahmataj tha
Ahmataj: Duhet të bënim më shumë, marr përgjegjësitë Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka folur pas barazimit 1-1 të marrë në shtëpi kundër Tiranës. Këto kanë qenë dekl
Ahmataj: Kualifikimin e sigurojmë në Tiranë Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka komentuar barazimin pa gola të marrë në Kupën e Shqipërisë kundër Tiranës.
Ahmataj: Objektivi është të dalim nga zona e ftohtë Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka komentuar fitoren 1-0 të marrë kundër Laçi-t. "Ka qenë një ndeshje e vështi