999 rezultate për

ahmad

Djaloshi që bëri bujë me fanellën e Messit: Ai s'bëri asgjë për ne, talibanët na kërcënuan (VIDEO) Historia e djalit nga Afganistani, Murtaza Ahmadi ka prekur shumë kë dhe ende nuk ka një fund të lumtur. Murtaza Ahma
Do hapte televizion në gjuhën shqipe, kush është diplomati iranian i dëbuar? Ahmad Hosseini Alast, mbante detyrën e atasheut kulturor të Iranit në Shqipëri dhe kishte ardhur në Tiranë katër vite më
Dalin sheshit kasetat me videot intime të politikanëve (FOTO LAJM) Në mediat sociale të Iranit po bëjnë bujë disa kaseta ku politikanë të njohur në vend kanë filmuar veten duke kryer marr
Skandali që trondit shtetin, dalin videot me skena seksuale të politikanëve (FOTO LAJM) Dy kaseta seksi të politikanëve iranianë janë publikuar në mediat sociale nga aktivistë që përpiqen të nxjerrin në pah h
Ahmad, djali që bën 200 selfie në ditë (FOTO) Junaid Ahmad ka 50 mijë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram. Ai pranon se është i dhënë tej mase pas tyre. 22 vje
Thaçi nuk do të ketë shansin të takohet me kryeministrin kanadez Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, do të bëjë një paraqitje publike të mërkurën në një forum jo të zakonshëm për një kr
Identifikohet organizatori i sulmeve në Paris e Bruksel Organizatori i sulmeve të Parisit dhe Brukselit është identifikuar. Me këtë pretendim e hap faqen e parë e përditshmja
Arrestohet autori i shpërthimeve në SHBA (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar sot Ahmad Rahamin pas një shkëmbim zjarri në Linden, New Jersey, SHBA. Ahmad Rahami ishte i shpa
Djaloshit afgan plotëson ëndrrën, merr një fanellë nga Messi Murtaza Ahmadi, vogëlushi nga Afganistani që pushtoi zemrat e tifozëve të futbollit në botë për dashurinë e tij ndaj Lio
Zyrtare: Ahmadi lë Aston Villan Karim el Ahmadi është larguar nga Aston Villa për t'u rikthyer sërish tek Feynord. 29-vjçari në dy sezoni tek anglezë
Ahmad, sozia e vogël e Messit (FOTO LAJM) Ai quhet Ahmad Salaymah, është një fëmijë nga Palestina, luan futboll dhe ka një ngjashmëri shumë të madhe me yllin argj
Ahmadinejad në një vizitë historike në Kajro Presidenti iranian Mahmoud Ahmadinejad viziton Kajron, në vizitën e parë që një kryetar i shtetit në Teheran bën pas s
Irani tregon "muskujt" (FOTO-LAJM) Irani vijon të demonstroje forcën. Duke prezantuar nje avion te ri në një ceremoni në Teheran, presidenti Mahmoud Ahmadi
Tiki-Taka e arabëve, 19 pasime dhe gol (VIDEO) Tiki-Takan e kanë shpikur katalanët, por këtë shembull e ndjekin në mbarë botën. Së fundmi, po ju tregojmë një tiki tak
Situata në Siri, Erdogan takohet me Ahmadinejad Presidenti iranian Mahmoud Ahmadinejad dhe kryeministri turk Recep Tayyip Erdogan u takuan të martën përreth 40 minuta k
Arrestohet njëri nga këshilltarët e Ahmadinexhad Një prej këshilltarëve më të afërt të presidentit të Iranit, Mahmud Ahmadinexhad, njëkohësisht edhe drejtues i agjencisë
Ahmadinexhad nuk trembet nga kërcënimet Mahmud Ahmadinexhad nuk do tia dijë për kërcënimet Ie Izraelit i cili gjatë këtyre ditëve ka njoftuar se do të sulmojë k
Ban Ki-moon "i tërheq veshin" Ahmadinejad Sekretari i përgjithshëm Ban Ki-moon ështa takuar me presidentin iranian Mahmoud Ahmadinejad ndërsa paralajmëroi këtë
Ahmadinexhad: Filmi anti-islamik, fryt i një komploti izraelit Presidenti iranian, Mahmud Ahmadinexhad është shprehur se filmi kundër islamit ishte fryt i një komploti izraelit. Në nj
Irani teston një tjetër raketë balistike Irani ka përfunduar me sukses ndërtimin dhe testimin e një rakete të re balistike me rreze të shkurtër, të quajtur “Fate