999 rezultate për

aguero

Gomez "shpërthen" ndaj Aguero-s: Të mbylli gojën Sulmuesi i Atalantas, Alejandro Darío Gomez është vënë shenjestrën e një sulmi kritikash pas dëmtimit që i shkaktoi mesf
Aguero: Unë dhe Messi po mbyllim karrierën Sergio Aguero ka deklaruar se bashkë me Messin po shkojnë drejt fundit të karrierës së tyre dhe se për ta tashmë është e
"Aguero mund të luaj në Botëror, por nuk do të jetë në formë të mirë" Sergio Aguero është shprehur i sigurt se do të kthehet shumë shpejt në fushë dhe, për rrjedhojë, do të jetë gati për Kup
Sergio Aguero mund të humbas Botërorin Sulmuesi i Manchester City është detyruar që të operohet pas një ndërhyrje të ashpër që i bëri Ashley Young në derbin e
Aguero i lumtur për fitimin e titullit kampion Argjentinasi mbahet mend për atë gol në fund të takimit me QPR që i sigurojë titullin Cityt gjashtë vite më parë. Agu
Pep Guardiola jep lajmin e keq për tifozët e Cityt Menaxheri i Manchester Cityt ka dhënë një lajm jo të mirë për fansat e Manchester Cityt para ndeshjes çerekfinale kundër
Aguero mungon ndaj Liverpoolit Aguero nuk pritet të startojë kundër Liverpoolit të mërkurën mbrëma në “Anfield”. Manchester City pritet ta nisë ndes
Aguero: Nëse Messi do vendoste për gjithçka, unë do të isha titullar në të gjitha ndeshjet Sergio Aguero nuk e pranon faktin që Leo Messi është i plotfuqishmi tek Argjentina dhe jep një kundërshembull për mediat
Dëmtohet Aguerro, argjentinasi e tregon vetë sa do të mungojë Gjatë ditës së sotme Sergio Aguero ka dëmtuar gjurin dhe si pasojë nuk do të jetë në urdhërat e Pep Guardiolas. Ka qënë
Aguero i shpëton dënimit me përleshjen që pati mbrëmë me disa tifozë Sergio Aguero nuk do të dënohet pas përleshjes me tifozët e Wigan Athletic. Sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero u për
Sergio Aguero përleshet me tifozët e Wiganit (VIDEO) Sergio Aguero ka qenë shumë i dëshpëruar pas humbjes nga Wigan dhe eliminimit nga FA Cup Sulmuesi i Manchester Cityt,
STATISTIKË / Golashënuesit më të mirë në Premier League (FOTO LAJM) Gara për golashënuesin më të mirë të këtij sezoni në Premier League sa vjen e bëhet me interesante. Sulmuesi argjenti
Manchester City mendon për një shkëmbim Aguero - Griezmann Manchester City është gati të heqë dorë nga sulmuesi argjentinas, Sergio Kun Aguero. Trajneri spanjoll, Pep Guardiola
Aguero përmbys shifrat kundër Bristol Cityt (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Bristol Cityt në "Etihad Stadium". Goli është shënuar nga argjentinasi, S
Golashënuesit më të mirë në Premier League (FOTO LAJM) Mohamed Salah është golashënuesi më i mirë i momentit në Premier League deri më tani në javën e . Premierligë këtë ed
Guardiola: Nuk di se cilin prej tyre të zgjedhë Guardiola ka konfirmuar se do ta ketë të vështirë në përzgjedhjen se kush duhet të startojë në sulmin e Man City. Ser
Aguerro tremb Argjentinën, i bie të fikët në dhomën e zhveshjes Momente frike për Sergio Aguron gjatë miqësores me Nigerinë, të cilën Argjentina e humbi 2-4 me përmbysje. Gjatë pushimi
Me të dëgjuar spekullimet, ndërhyn Messi duke i dërguar mesazh Aguerros: Mos e bëj Presidenti i Madridit, Florentino Perez, thuhet se ka identifikuar sulmuesin e Manchester Cityt, Aguero si një shtesë pe
Aguero futet në histori të Cityt si shënuesi më i mirë në histori Çfarë mënyrë për ta thyer rekordin dhe vendin që e ka gjetur. Në Stadio San Paolo ku ish vjehrri i tij Diego Maradona
Aguero kalon përsëri Cityn në avantazh (VIDEO) Man City ka kaluar përsëri në avantazh kundër Napoli në "San Paolo" Goli është shënuar nga sulmuesi, Sergio Aguero në