999 rezultate për

agroni

Rrëfimi i Lindita Milotit: Babai im kriminel, përdhunoi vajza në zyrat e Shkodrës Lindita Miloti, është e bija e Xhevdet Milotit, ish-sigurims shteti në kohën e regjimit komunist. E ftuar në studion e “
Skandal i radhës i mësuesit: Është mik i babait, s'më ka kërkuar s*ks... Një ditë më parë “Stop”transmetoi dy dëshmi të reja, që implikojnë profesorin e kantos në shkollën e mesme artistike “Ja
Ndau gruan, hakmerret në mënyrën më të keqe Agron Naçi, prej tre vitesh nuk arrin dot të takojë vajzën e tij. Ish-bashkëshortja refuzon vendimin e gjykatës e cila p
“Babalja”, vjen përgjigja e akt-ekspertizës së përgjimit Eshtë zbardhur përgjigja e laboratorit britanik në lidhje me audiopërgjimin e konsideruar si të Agron Xhafajt, vëllait t
Ermal Mamaqi suprizohet në emision! Aktori Ermal Mamaqi është moderatori i emisionit "Xing". Ai së fundi është bërë baba për herë të dytë. Në studion e
I bënë gjithë shqiptarët të qeshin, parodisti shqiptar nuk flet dot më Të ftuar në "Xing me Ermalin" mbrëmjen e sotme janë dy humoristët e njohur të grupit Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agr
Dëshmitari X sfidon Ramën e Xhafajn: Është zëri i Agronit, çojeni ku të doni! Albert Veliu nga Vlora, dëshmitari i cili riktheu në burgun e Italisë Agron Xhafajn ka deklaruar se përgjimi nuk është
Agroni flet për martesën e gjatë: Zihemi e bërtasim I ftuar mbrëmjen e djeshme "Në kurthin e Piter Pan" ka qenë Agron Llakaj, një nga aktorët më të preferuar të shqiptarëve
Agroni e imitoi dhe e quajti banale, përgjigjet Eni Çobani Juristja e njohur Eni Çobani ishte e ftuara e kësaj jave në programin e IN “Një kat më lart" me Ermal Peçi. Por teks
Nishani mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Agron Balës Presidenti Nishani ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për ndarjen e parakohshme nga jeta të gazetarit të shquar, Agron
Pizza me Edi Ramen dhe Adem Jasharin (FOTO LAJM) Të takoni picajole të zotë mund t’ju ketë ndodhur shpesh, por të takoni nga ata që bëjne art me picat e tij nuk ndodh sh