999 rezultate për

agron

U ndanë me sherre, Agron Llakaj dhe Rudina Dembecaj vihen përballë pas kaq kohësh Rudina Dembecaj iku nga al Pazar dhe deklaroi se në fakt ishte shumë e zhgënjyer nga marrëdhënia me Agron Llakajn. Ru
Rudina Dembacaj dhe Agron Llakaj bashkohen sërisht? Janë dy nga personazhet që kanë bërë të flitet për ta për shkak të bashkëpunimit që kanë patur në skenë dhe më pas për z
Prokuroria flet për hetimet e zhvilluara në rrahjen e Mustafës Ish- drejtori i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa, i pandehuri Avni Berisha i njohur me nofkën ‘Tarkani’ dhe dëshmitar
Agron Tufa nxjerr dokumentin e CIA-s: Komandanti i kampit të Tepelenës përdhunonte gratë e pashme Historiani i mesjetës, z. Pëllumb Xhufi, fyen dhe denigron ish-të përndjekurit politikë në veçanti, duke mohuar të vërte
Aktorit i mungon Portokallia: E ndjek edhe në Amerikë Një nga aktorët më të dashur të humorit, Erand Sojli, është shprehur se i mungon "Portokallia", pjesë e së cilës ka qenë
Agroni e imitoi dhe e quajti banale, përgjigjet Eni Çobani Juristja e njohur Eni Çobani ishte e ftuara e kësaj jave në programin e IN “Një kat më lart" me Ermal Peçi. Por teks
E akuzuan se pagoi 800 mijë euro për t'u futur në listë, deputeti i PD-së premton të japë dorëheqjen Damian Gjiknuri ka akuzuar LIVE se deputeti i PD-së Agron Shehaj ka paguar 800 mijë euro për t’u futur në listat e PD në
Sherr, akuza e ofendime, a do të përfundojnë në gjyq Eni Çobani dhe Agron Llakaj Armiqësia mes aktorit Agron Llakaj dhe juristes Eni Çobani është tashmë e ditur. Ka qenë aktori i humorit, ai që fill
Agron Llakaj kundër Eni Çobanit: Gjyqi i saj, pjesa më banale e emisionit Juristja e njohur, Eni Çobani, është shumë e ndjekur me rubrikën "Shihemi në gjyq" të emisionit "E diela shqiptare" në T
Rudina rrëfen armiqësinë me Agron Llakajn: Kurrë s’do ta ftoja në emision Aktorja e njohur Rudina Dembacaj, ishte pasditen e sotme e ftuar në Pop Culture, ku tregoi për programin e saj “Mos i fo
Agron Llakaj tregon hallin e tij: Prej kohësh laj borxhet e banorëve të Memaliajt Janë të shumtë personazhet e showbiz-it, të cilët zgjedhin të ndihmojnë familjet në nevojë pa bërë publike bamirësitë e
Vrau gjatë një grabitjeje, si u zbulua shqiptari me identitet të rremë Autoritetet italiane deportuan dje një 41- vjeçar shqiptar, që ishte dënuar atje për vrasje dhe vjedhje. Policia tha
Deputetja rrëzohet keq në shkallët e Parlamentit (VIDEO) Duket se dita e sotme nuk ka qenë shumë e qetë sot në Kuvend, madje edhe jashtë tij. Një incident ka ndodhur pas sean
Haradinaj hesht ndaj rrahjes së Agron Mustafës Qeveria e Kosovës, nuk ka bërë asnjë reagim deri më sot lidhur me dhunën e ushtruar nga dy zyrtarë të lartë të policisë
Gani Geci: Agron Sylejmani dhe Ruzhdi Shaqiri vranë shokët e mi Pas deklaratës së Shkumbin Mehmetit dhënë një televizioni ka reaguar edhe Gani Geci ndaj të cilit është është bërë atent
Gruaja nga Fieri rrëfen se e martuan me zor, vëllai i nxjerr të palarat live Një 36-vjeçare nga Fieri është bërë sot pjesë e emisionit ‘Me zemër të hapur’ ku ka rrëfyer kalvarin e një jete të vësht
Marku ngec në Durrës, prokurori refuzon të heqë dorë nga puna Kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku ka vendosur që t'i kërkojë dorëheqjen kryeprokurorit të Durrësit, Agron Gjana.
DETAJET/ Prokuroria Speciale heton Agron Mustafën Rreth tetë muaj pasi kryeshefi ekzekutiv i Postës së Kosovës, Agron Mustafa njoftoi se ka shpëtuar nga falimentimi kompa
Prokuroria Speciale nis hetime ndaj Agron Mustafës dhe dy zyrtarëve të Telekomit Rreth tetë muaj pasi kryeshefi ekzekutiv i Postës së Kosovës, Agron Mustafa njoftoi se ka shpëtuar nga falimentimi kompa
Polici: Agron Mustafa më sulmoi se e fotografova me një person të dyshimtë Policia Avni Berisha ka dhënë deklaratë në Polici me të cilën ka akuzuar Agron Mustafën për sulm ndaj tij. Ka thënë se M