999 rezultate për

agron

E përgjoi Tahiri? Zbulohet kur folën Agron Xhafaj dhe dëshmitari X (VIDEO) Ashtu siç Albeu.com kishte shkruar dy ditë më parë, përgjimi mes Agron Xhafajt dhe dëshmitarit X, i cili mësohet të jetë
Dëshmitari X sfidon Ramën e Xhafajn: Është zëri i Agronit, çojeni ku të doni! Albert Veliu nga Vlora, dëshmitari i cili riktheu në burgun e Italisë Agron Xhafajn ka deklaruar se përgjimi nuk është
Ndiqni LIVE rrëfimin e dëshmitarit X që foli me Agron Xhafajn (VIDEO) Albert Veliu është personi që bëri telefonatën me vëllain e Fatmir Xhafajt, Agronit të publikuar disa ditë më parë ngë P
Ky është dëshmitari që futi në kurth vëllain e Fatmir Xhafajt Personi që shikoni në foto është shtetasi Albert Veliu i cili shfaqet në audiopërgjimin e PD. Foton e tij e ka publik
Basha: Sot e njëjta shfaqje si për çdo trafikant që ke pasur në qeveri Kreu i PD-së Lulzim Basha i ka dhënë përgjigje shfaqjes së sotme të Edi Ramës, që e mbajti në grupin parlamentar sociali
Pranoi akuzat, vëllai i Xhafajt u dërgua forcërisht në Itali Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me letrën publike të vëllait të Fat
Deklarata e fortë e Berishës: Për Agron Xhafajn erdhi urdhër ekstradimi, por u fsheh Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka ndërmend ti ndalë akuzat në lidhje me dosjen e publikuar nga PD për vëllain e mini
Berisha i prerë: Zëri në audiopërgjim i përket Agron Xhafajt Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për audiopërgjimin e vëllait të Fatmir Xhafajt, duke theksuar se ky i fundit e
Thaçi ia nxorri nga burgu vrasësin e babait, vajza rrëfen ngjarjen e rëndë Me një vendim të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për shpallje të faljes për 12 persona që vuanin dënime me burg në
Audiopërgjimi, Agron Xhafaj padit tre deputetët e PD-së Ditën e sotme Partia Demokratike publikoi audiopërgjimin që përfshinte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, A
E paditi Agron Xhafaj, reagon deputeti i PD-së Ditën e sotme Partia Demokratike publikoi audiopërgjimin që përfshinte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, A
Kush është Ermali dhe "Toto qorri" në përgjimet e Agron Xhafajt? Diskutimet për audiopërgjimin e Agron Xhafaj kanë pushtuar sot mediat dhe pse akoma nuk dihet nëse ky përgjim është bërë
PD nxjerr përgjimet për "Pashain e Vlorës", vëllain e Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka hedhur akuza të tjera ndaj Fatmir Xhafajt, në lidhje me vëllain e tij, Agron Xhafaj. Deputeti E
PD: Tre provat që "fundosin" Xhafajn, si e mbrojti vëllain e dënuar Partia Demokratike publikon sot sërish fakte të reja lidhur me çështjen e Agron Xhafajt, vëllain e ministrit të Brendshë
Shifrat: Sa policë, gjyqtarë e prokurorë kanë deklaruar lidhjet me Agron Xhafën Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e nje qytetari dixhital. Sipas tij thotë "në formularet e tyre
Rrezikohet ministri? Nisin verifikimet për vëllain e Fatmir Xhafajt Prokuroria nis verifikimet për vëllain e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, Agron Xhafajn. Agron Xhafaj është dën
Deklarata e fortë e gazetarit: Agron Xhafaj ka ndërruar emrin Dosja e vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka qenë kryetema në media dhe politikë. Gazetari investigat
I shiti heroinë agjentit, si ra në kurth vëllai i Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Ditën e sotme Partia Demokratike ka bërë publike dokumenta të cilat vërtetojnë se vëllai i ministrit të Brendshëm në Shq
PD nxjerr dokumentin, vëllai i Xhafajt i dënuar në Itali për trafik kokaine Partia Demokratike ka publikuar sot dokumente që vërtetojnë vendimet gjyqësore të drejtësisë italiane për vëllain e mini
Tashmë është humoristi më i mirë, por e mbani mend Agron Llakaj në hapat e para të karrierës? (VIDEO) Agron Llakaj është një nga humoristët dhe moderatorët më të dashur për publikun shqiptar. E kemi parë në televizion