999 rezultate për

agron

Dalin dëshmitë e sherrit, deklarata e Mustafës shpëton shefin e krimit ekonomik Prokuroria Themelore e Gjilanit, ka ngritur Aktakuzë kundër të pandehurit Avni Berisha (Tarkani) në lidhje me sulmin e d
Akuza e Berishës: Jo vetëm në Itali, Agron Xhafaj është dënuar edhe në një shtet tjetër Ish-kryeministri Sali Berisha, ka akuzuar sërish mbrëmjen e sotme vëllain e ministrit Xhafaj, Agron Xhafajn se ai nuk ës
Ky është lokali ku iu ngrit kurthi vëllait të Fatmir Xhafajt në Vlorë (VIDEO) Lokali që shikoni në pamje është vendi ku thuhet se u realizua audio-përgjimi midis Albert Veliut, ose i njohur ndryshe
Përgjimet e reja, zbulohet numri i telefonit të Agron Xhafajt (VIDEO) Mbrëmjen e sotme janë zbardhur disa përgjime të reja lidhur me Agron Xhafajn. Në emisionin “Ajsberg” është publikuar
Takimi me Agron Xhafajn, gazetari tregon çfarë ndodhi Pak pasi pranoi autorësinë e përgjimit ku përfshihej edhe Agron Xhafaj, gazetari Jetmir Olldashi ka folur në Opinion ku
Rama vihet me shpatulla pas murit: Ku e gjetët zërin e Agron Xhafajt? Kryeministri Edi Rama ka folur edhe njëherë për dorëheqjen e mundshme të Xhafajt. Ai ka sqaruar për ABCNews audipërgj
Për 10 kile mos me hajde, unë flas 100 kile e siper! Del përgjimi tjetër i Agron Xhafajt "Mos më hajde për 10 kile, unë flas për 100 kile e lart". Kjo është deklarata e Agron Xhafajt, e cila sipas deputeti
Dëshmitari X s'i ndahet vëllait të Xhafajt: I pushtetshëm ka qenë dhe është! Albert Veliu i ka qëndruar gjithçkaje që ka deklaruar në intervistën për Jetmir Olldashin. Veliu ka konfirmuar prapas
Ermal Mamaqi suprizohet në emision! Aktori Ermal Mamaqi është moderatori i emisionit "Xing". Ai së fundi është bërë baba për herë të dytë. Në studion e
I bënë gjithë shqiptarët të qeshin, parodisti shqiptar nuk flet dot më Të ftuar në "Xing me Ermalin" mbrëmjen e sotme janë dy humoristët e njohur të grupit Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agr
Gazetari tregon detajet: Si e futëm në kurth vëllain e Xhafajt Gazetari Jetmir Olldashi ka marrë përgjegjësinë dhe ka pranuar sot se është personi që ka bërë përgjimin e Agron Xhafajt
Gazetari: Unë e përgjova vëllain e Fatmir Xhafajt Gazetari Jetmir Olldashi, që intervistoi dëshmitarin X, Albert Veliu kundër Agron Xhafajt, doli në një konferencë për sh
Artan Hoxha: Vëllai i Fatmir Xhafajt s'do të bëjë asnjë ditë burg në Itali! Gazetari investigimit, Artan Hoxha mund të mos bëjë fare burg në Itali. Sipas tij vëllai i ministrit Xhafaj, nuk do
Audiopërgjimi, gazetari tregon se vëllai i Xhafajt ka dhuruar kampion zëri Gazetari Artan Hoxha, i ftuar në RTSH, ka deklaruar se Agron Xhafaj ka dhënë kampionin e tij të zërit për të vërtetuar
Deklarata e fortë për Agron Xhafajn: Nuk do të bëjë burg! Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar në RTSH se shanset që Agron Xhafaj të dënohet me burg janë shumë të ulëta. Ai u shp
5 orë tek Krimet e Rënda, çfarë dëshmoi dëshmitari që "fundosi" Agron Xhafajn Ditën e sotme Albert Veliu dëshmoi për 5 orë tek Prokuroria e Krimeve të Rënda në lidhje me dëshminë e tij për vëllanë e
Nisin hetimet ndaj dëshmitarit që "fundosi" Agron Xhafajn Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për kallëzim të rremë ndaj shtetasit Albert Veliut. Veliu është "bashkëpunëtori
Taulant Balla zbulon autorin e audiopërgjimit të Agron Xhafajt Partia Demokratike publikoi vetëm pak ditë më parë audiopërgjimin që përfshinte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir
Kallëzimi i Agron Xhafajt dhe audiopërgjimi, Prokuroria ka nisur procedimet Ditët e fundit s'kanë qenë aspak të qeta në politikën shqiptare. Audipërgjimi i publikuar nga PS për vëllain e minist
Akuza e rëndë ndaj Agron Xhafajt: U kap me makinën plot me drogë Një akuzë tjetër është hedhur nga kryeministri Berisha kundër Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xh