999 rezultate për

agron

Sara dhe Ledri bëhen prindër, familja i bën pritjen e ëmbël vogëlushes (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Ledri Vula u bë baba dy ditë më parë. Partnerja e tij, Sara Hoxha, solli në jetë një vajzë, por çifti p
"Kjo qenka damlla", parodistët e Vlorës sjellin këngë për vaksinën (VIDEO) Parodistët e Vlorës Afrim Agalliu dhe Agron Hamo kanë sjellë një tjetër parodi lidhur me vaksinën e shumë përfolur kundë
Zi në familjen shqiptare, koronavirusi i merr jetën dy vëllezërve Deputeti i PDK-së, Gazmend Bytyqi ka njoftuar se dy vëllezër nga Kosova kanë ndërruar jetë në një diferencë prej tri dit
Fituan bashkë betejën me Covid-19, Agron Llakaj i bën dedikimin romantik bashkëshortes Agron Llakaj fitoi disa javë më parë betejën me Covid-19, së bashku me bashkëshorten e tij, Kostandinën. Aktori rrëfeu s
PD dhe LSI me një listë të përbashkët për zgjedhjet e 25 prillit? Agron Duka zbulon prapaskenat Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, tha në emisionin "Real Story", se Partia Demokratike dhe Lëvizja Social
Agron Duka infektohet me koronavirus Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka është infektuar me koronavirus. Pas marrjes së përgjigjes së tamponi
"Si mund të iki heshtur një legjendë", Agron Llakaj përlotet për Koço Devolen Për ndarjen nga jeta të aktorit të njohur të humorit, Koço Devole, ka reaguar edhe Agron Llakaj. Aktori është përlotur t
Agron Llakaj pas betejës me Covid-19: Një qytetar nuk i ka mundësitë që mu ofruan mua (VIDEO) Aktori Agron Llakaj ka treguar për herë të parë pas shërimit nga virusi ‘Covid-19’ në një intervistë me Anila Çelën në ‘
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM) Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar betejën me Covid-19. A
Gjekmarkaj i "vjedh" shprehjen Ramës: Nuk ka bir nënë e bir k*rve që më akuzon për spiun Deputeti Myslim Murrizi ka debatuar ashpër me analistin Agron Gjekmarkaj në Open, duke folur rreth projektit më të ri po
Agron Shehaj: Kush janë pronarët e inceneratorit të Tiranës, e njëjta vjedhje si tek Unaza e Re Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka bërë një deklaratë të fortë përsa i përket inceneratorit të Tiranës,
Konfirmohen 19 kandidatët për deputetë në Vlorë: Ikën Agron Shehaj, rikthehet Bujar Leskaj Dega e Partisë Demokratike në Vlorë njofton se janë konfirmuar 19 kandidatët që garonin për në fazën tjetër. Nga 1500
Vrau kunatën në sy të vajzës, çfarë tha në gjykatë Agron Tanushi Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Agron Tanushin, i cili vrau me pushkë kunatën e tij,
Ekzekutoi kunatën në sy të fëmijës, kapet Agron Tanushi Policia ka mundur të arrestojë autorin e krimit të djeshëm, Agron Tanushin i cili vrau me armë zjarri Jetmira Hasanin.
Koronavirusi i merr jetën kirurgut te Sanatoriumi Kirurgu i Sanatoriumit Agron Menzelxhiu, i infektuar me Covid-19 ka humbur sot betejën për jetën. Lajmi i hidhur ësh
Agron Llakaj jep lajmin e hidhur: Nënë, na ke kërkuar të mos derdhim lot (FOTO LAJM) Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të dashur në familje. Në një shkrim në Instag
Si rrallë herë, Agron Llaka bëhet serioz e poston foton e ëmbël familjare (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ka dedikuar një shkrim të ëmbël bashkëshortes së tij pasi festojnë 36-vjetorin
Shpërthim me tritol në banesën e 22 vjeçarit Një sasi tritoli ka shpërthyr pak pas mesnate në Fushë-Krujë në banesën e Agron Koçit. Tritoli është vënë pranë portë
"Jam duke ngrënë dynjanë", Agron Duka flet për koalicion me PS-në? Kreu i PAA-së Agron Duka, i qenë prezent dy ditë më parë në një studio televizive, nuk e përjashtoi mundëisnë për një ko
E zbulon Malaj: Cilës parti opozitare i ka ofruar Rama të futet në qeveri Ish-ministri i Financave Arben Malaj ka thënë mbrëmjen e sotme se kreu i PAA Agron Duka ka pasur oferta nga mazhoranca a