999 rezultate për

agresorin

Vjosa Osmani i drejtohet popullit si Presidente: Serbia kreu krime, të mos barazohet viktima me agresorin Vjosa Osmani i është drejtuar popullit nga pozita e shefes së shtetit. Ajo thotë se Tribunali Special është përgjegj
Mbante thikë në dorë, shikoni si polici hero arreston agresorin (VIDEO) Disa pamje të publikuara në internet tregojnë momentin e aktit heroik të një polici, i cili arreston një hajdut i cili
Përdhunoi kushërirën e mitur, policia arreston agresorin Policia e Divjakës ka arrestuar pak momente më parë një person në fshatin Grabjan të Lushnjes. Mësohet se riu është v
Dhunohet mjeku në spitalin e Lezhës, policia kap agresorin Një tjetër rast dhune ndaj bluzave të bardha është shënuar në spitalin e Lezhës ku një person ka goditur një mjek. A
Tenton ta përdhunojë, vajza reagon dhe plagos agresorin Vetëm reagimi i shpejtë i saj ka arritur ta shpëtojë të renë britanike që të bëhej viktimë e përdhunimit. Adoleshentj
Frikë për sulme, policia e Holandës vret agresorin në aeroportin e Amsterdamit Një burrë që mbante një thikë u qëllua nga policia ushtarake holandeze në Aeroportin e Amsterdamit në Schiphol para pak
Masakra në Teksas, ky është heroi që vrau agresorin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në Teksas një person qëlloi për vdekje 26 persona shumë prej tyre anëtarë të një familjeje. I identif
Agresorin në Las-Vegas nuk e ka vrarë policia amerikane Policia amerikane ka konfirmuar se Stephen Paddock, përgjegjës për vrasjen e 50 personave dhe plagosjen e mbi 400 të tje
Kim Kardashian sulmohet nga një burrë në restorant (FOTO LAJM) Ylli i reality show-t më të ndjekur në SHBA ka rënë sërish pre e një sulmi nga një burrë. Kim Kardashian West ishte d
Sulmi në Gjermani, publikohen pamjet e ballafaqimit të policëve me agresorin (VIDEO) Tre persona kanë mbetur të plagosur në qytetin gjerman të Heidelberg pasi një burrë ka hyrë me makinë në trotuar duke pë
Policia italiane arreston agresorin që grabiste dhe përdhunonte prostitutat Mësohet se policia Italiane ka arritur të kapë dhe arrestojë një peson të njohur për grabitjen dhe përdhunimin e prostit
Kush janë heroi dhe heroina që ndaluan kamionistin në Francë Nga sulmi i mbrëmshëm, në Nicë ku humbën jetën 84 persona dalin në dritë detaje të tjera. Franko-tunizian 31-vjeçar Moha
Përleshen, përgjaken dhe në fund pajtohen (VIDEO) Këto pamje të tmerrshme tregojnë dy të burgosur, të cilët përleshen me njëri-tjetrin. Siç duket në video, një i burgo
Homazhe në nder të viktimave në Tunizi Në Tunizi është mbajtur një ceremoni në nder të 38 viktimave gjatë një sulmi terrorist një javë më parë. Zyrtarë, turist
Vajzat që u dashuruan me agresorin! Nga Venhar Ramadani - Dikush më tha rri urtë, e thash për pak, më mirë të mos flas! E po pse dreqin të duroj kur shpirti
Rrihet një mjek në Pejë Në Spitalin e Pejës, një mjek është goditur fizikisht nga tekniku, koleg i punës. Policia ka vënë në pranga agresorin
I hodhi acid në fytyrë, gjyqtarja: Nëse e shoh mund ta njoh agresorin Gjendja shëndetësore e gjyqtares Mirela Mishgjoni e cila u sulmua ditën e djeshme nga një person i cili i hodhi asaj aci
SHBA, mësuesi eviton një tjetër masakër në shkollë Një tjetër masakër në shkollë është evituar nga një mësues në Shtetet e Bashkuara, i cili bindi agresorin të ulë armën e