999 rezultate për

agresive

Habisin mjekët, kjo është simptoma e parë agresive e kancerit të gjirit Kanceri i gjirit është një nga llojet më të zakonshme të kancerit tek gratë . 1 në 8 gra preket nga kanceri i gjirit dhe
Ekspertja: COVID-19 po bëhet më agresiv, kemi transmetim komunitar të dendur Agresiviteti i COVID-19 vijon të rritet në Shqipëri dhe këtë e tregojnë rastet e reja dhe numri i pacientëve, të cilët n
Mjekët: Kjo është simptoma e parë agresive e kancerit të gjirit për të cilën nuk keni dëgjuar kurrë Kanceri i gjirit është një nga llojet më të zakonshme të kancerit tek gratë. 1 në 8 gra preket nga kanceri i gjirit dhe
Simptoma e parë agresive e kancerit të gjirit për të cilën nuk keni dëgjuar kurrë Kanceri i gjirit është një nga llojet më të zakonshme të kancerit tek gratë . 1 në 8 gra preket nga kanceri i gjirit dhe
Audi RS Q8 me pamje të re dhe shumë më 'agresive' (FOTO LAJM) Audi RS Q8 vjen si një makinë sportive dhe shumë më ‘agresive’. Kjo makinë vjen me rrota shumë të gjëra, me një spoil
Flamingot ngjyrë rozë janë më agresivët, zbulon një studim Flamingot ngjyrë rozë janë ndër më agresivet kur është fjala për ushqimin, thonë shkencëtarët. Studimet e reja nga Un
Sulmuan policinë, arrestohet dy persona në Tetovë Dy persona mbrëmë janë arrestuar në Tetovë, në dy lokacione për shkak sjelljes agresive ndaj policëve, informojnë nga SP
Gjoka: Peng që nuk fituam, duhet të jemi më agresivë Shkëndija e Tetovës mbylli gjysmësezonin vjeshtor me barazim 2-2 në transfertën me Vardarin në Shkup. Trajneri i kuqezi
Laraska agresive vret çiklistin Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmangej, u rrëzua dhe humbi jetën. 76
Laraska agresive i merr jetën çiklistin, 1700 raste vetëm në 2019 (FOTO LAJM) Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmanget, u rrëzua dhe humbi jetën. 76
Debati Rama-Bushati: Është mbushur kupa, PS të luftojë në mënyrë agresive të inkriminuarit ISh-ministri i Jashgtëm Ditmir Bushati, ka dërguar një kërkesë në selinë e PS ku kërkon trajtim në mënyrë rigoroze të pë
Limaj: Pse BE po toleron sjelljet agresive të Serbisë? Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh bashkëdrejtues i Delegacionit Shtetëror për Bisedime me Serbinë,
Thaçi: Nëse Serbia sillet agresive, ne do t'i shtojmë masat ndaj saj Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një konferencë për media pas takimin me përfaqësuesen e BE-së, Federica Mogherini
Arinjtë e uritur dhe agresivë alarmojnë autoritetet Novaya Zemlya, një rajon i izoluar i Rusisë po përjeton një emergjencë për shkak të arinjve. BBC raporton se dhjetra ar
OVL-UÇK: Mos u dorëzoni përballë Serbisë Vendosja e taksës prej 100% kundrejt mallrave serbe nga Qeveria e Kosovës është mirëpritur nga Organizata e Veteranëve t
PSD kërkon nga Pacolli që të japë llogari Partia Socialdemokrate ka reaguar pas dështimit të pranimit të Kosovës në INTERPOL. PSD-ja thotë se është e zhgënjyer me
‘Një Rusi gjithnjë e më agresive’ SHBA riaktivizon flotën e dytë Marina amerikane ka bërë të ditur se do të rikthejë aktive Flotën e Dytë, një forcë detare e cila u krijua në vitin 1950
Di Francesco: Përballemi me një kundërshtar shumë agresivë Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco gjatë konferencës është cilësuar si një vizionar europian, ku ka përdorur ironinë
Pse fëmijët bëhen agresive dhe çfarë duhet të bëni për këtë Jeni aty, duke shikuar engjëllin tuaj të vogël në shesh lojërash, duke menduar sa të bekuar jeni që e keni. Papritmas, n
Zbulohet fjalimi i Zidanes në pushim e pjesëve në finalen kundër Juventusit Reali i Madridit fitoi Championsin në qershorin e 2017-ës, duke u bërë klubi i parë që e fiton këtë trofe 2 herë me radh